Mezi červenou a černou

Mezi červenou a černou - Jan Guillou | Dcparkrx.org

.... Jan Guillou: Mezi červenou a černou — ukázka Published on Jun 3, 2015 Třetí díl série Velké století: první světová válka je minulostí a rodina Lauritzenů má před sebou ... E-kniha: Mezi červenou a černou - Jan Guillou | Knihy.ABZ.cz ... ... Guillou, Jan: Mezi červenou a černou Přiblížit čtenáři prostřednictvím osmi poutavých románů historii 20. století - takové ambice má úspěšný švédský autor Jan Guillou. V českém překladu se nyní setkáváme se třetím dílem série, kdy se nad Evropou 20. a 30. let stahují mračna. Černou čočku uvaříme ve vývaru, ještě teplou ji dáme do misky, vmícháme olej, cibulku a nadrobno nakrájenou červenou papriku. Na zálivku vyšleh ... Mezi červenou a černou (Velké století, #3) by Jan Guillou ... . a 30. let stahují mračna. Černou čočku uvaříme ve vývaru, ještě teplou ji dáme do misky, vmícháme olej, cibulku a nadrobno nakrájenou červenou papriku. Na zálivku vyšleháme ocet, cukr, sůl, pepř s trochou vody a vmícháme do čočky. Nakonec přidáme opražené vlašské ořechy. Necháme vychladnout a můžeme podávat. Černá čočka s mrkví ... Kniha: Mezi červenou a černou - Jan Guillou. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Román Mezi červenou a černou je třetím dílem série Velké století, která je Guillouovým doposud nejambicióznějším projektem - popisem největšího, nejkrutějšího a nejkrvavějšího století v dějinách lidstva. Čítaj viac. Kúpte spolu . 28,49 € ... Román Mezi červenou a černou je třetím dílem série Velké století, která je Guillouovým doposud nejambicióznějším projektem — popisem největšího, nejkrutějšího a nejkrvavějšího století v dějinách lidstva. Jan Guillou (nar. 1944) je pravděpodobně nejoblíbenější švédský spisovatel. Mezi červenou a černou 3. 2 recenze ; Třetí díl série Velké století:První světová válka skončila a rodina Lauritzenů má před sebou bouřlivá dvacátá léta. Lauritz, Oscar a Sverre se po skončení první světové války setkávají v Berlíně. Válka si i na nich vybrala svou daň. Mezi červenou a černou je díl třetí, švédsky vyšel v roce 2013 a do češtiny ho, stejně jako předchozí dva díly, velice zdařile přeložila Helena Matochová. Ve Švédsku se na pultech v roce 2014 objevil díl čtvrtý, Att inte vilja se, kterého bychom se měli v Česku dočkat pod názvem Klapky na očích koncem tohoto roku. Román Mezi červenou a černou je třetím dílem série Velké století, která je Guillouovým doposud nejambicióznějším projektem - popisem největšího, nejkrutějšího a nejkrvavějšího století...

INFORMACE

AUTOR
Jan Guillou
DIMENZE
12,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezi červenou a černou.pdf

POPIS

Třetí díl série Velké století: První světová válka skončila a rodina Lauritzenů má před sebou bouřlivá dvacátá léta. Lauritz, Oscar a Sverre se po skončení první světové války setkávají v Berlíně. Válka si i na nich vybrala svou daň. Britové Oscarovi v Africe zabavili majetek. Sverreho milovaný Albie padl v boji a Sverre musí opustit panství, které mu bylo po téměř dvacet let domovem. Lauritz a Ingeborg odcházejí z Bergenu, poté co jejich syna málem ubijí jeho norští spolužáci za to, že je poloviční Němec. Zvyknout si na život v Berlíně a Saltsjöbadenu nějakou dobu trvá a brzy přicházejí bouřlivá dvacátá léta. Vypadá to, že se Německo staví na nohy a Evropané si nedokážou představit, že by ještě někdy mohla vypuknout válka. Stejně jako všichni ostatní, ani rodina Lauritzenů nevidí temný stín nepředstavitelného zla, které uvrhne svět do ještě většího neštěstí.

Chcete si přečíst knihu?Mezi červenou a černou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Guillou. Číst Mezi červenou a černou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY