Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel

Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel - Patrik Burda, | Dcparkrx.org

.... BURDA Patrik, ŠOLCOVÁ Lenka. Info: Grada Publishing, 2016 (1 ... Ošetřovatelská péče 1. díl - Pro obor Ošetřovatel ... .) - brož., 232 str. EAN: 9788024753348 ISBN: 978-80-247-5334-8 Burda Patrik, Šolcová Lenka,: Ošetřovatelská péče 1. díl - Pro obor ošetřovatel Autor: Burda Patrik, Šolcová Lenka, Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Klinická propedeutika Novotná a kol. Klinická propedeutika pro SZŠ Fortuna 150 Somatologie Křivánková Somatologie Grada 250 Ošetřovatelské a pečovatelské postupy Burda Patrik Ošetřovatelská péče 1. díl pro obor ošetřovatel + 2. díl Grada 299 . Úvod Knihy ... Ošetřovatelská péče 1. díl - Pro obor ošetřovatel - Patrik ... ... . díl pro obor ošetřovatel + 2. díl Grada 299 . Úvod Knihy Naučná literatura Slovníky, učebnice Burda Patrik, Šolcová Lenka,: Ošetřovatelská péče 1. díl - Pro obor ošetřovatel; Burda Patrik, Šolcová Lenka,: Ošetřovatelská péče 1. díl - Pro obor ošetřovatel (82%) Přidat recenzi. Předkládaná učebnice je určena především žákům oboru ošetřovatel, nicméně ......

INFORMACE

AUTOR
Patrik Burda,
DIMENZE
7,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel.pdf

POPIS

Předkládaná učebnice je určena především žákům oboru ošetřovatel, nicméně ji určitě využijí též žáci příbuzných oborů, pečovatelé, sanitáři, zdravotničtí asistenti, všeobecné sestry a další osoby, které se zabývají poskytováním péče nemocným. Přestože se jedná o odbornou učebnici, autoři se snaží návodným způsobem aplikovat teoretické poznatky z oboru ošetřovatelství do praxe. To je možné díky dlouholeté zkušenosti autorů s přímým poskytováním ošetřovatelské péče a s výukou budoucích zdravotníků. Autoři čerpají ze současných poznatků ošetřovatelství, psychologie, medicíny a příbuzných oborů. Učebnice je členěna do kapitol, které vycházejí ze školních vzdělávacích programů pro obor ošetřovatel. Tři díly odpovídají vzdělávání v jednotlivých ročnících.

Chcete si přečíst knihu?Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Burda,. Číst Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY