Zvířata - velký sešit vystřihovánek

Zvířata - velký sešit vystřihovánek - Robert Navrátil | Dcparkrx.org

...ruky, procvičování tahů, čar, psaní písmen, slov, vět i slovních spojení ... Zvířata - velký sešit vystřihovánek ... . > Naučná literatura pro děti a mládež > Naučné aktivity > Bystrá hlava > Velký vánoční sešit. Velký vánoční sešit Alena Schulzová . Skladem 5+ ks 217 Kč ... Nejjednodušší typ vystřihovánky určený do úplných modelářských začátků. Novinka pro úplné začátečníky: děti nejprve vystřihnou jednotlivé díly skládačky a pak je nalepí do předtištěných předloh. Orientují se pomocí očíslování jednotlivých dílků a podle ... Pracovní ... Zvířata - velký sešit vystřihovánek - Knihy.ABZ.cz ... . Orientují se pomocí očíslování jednotlivých dílků a podle ... Pracovní sešit Vše, co jezdí má stejný počet stránek a je podobně koncipován jako Zvířata v lese. Na 16 stranách najdou děti řadu aktivit od spojování, hledání, lepení samolepek či počítání. Dva listy jsou věnované skládačkám a na dvou listech jsou umístěny samolepky. Celkem má sešit 24 stran. Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Vystřihovánky a papírové modely. Vybírejte si Vystřihovánky a papírové modely podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece....

INFORMACE

AUTOR
Robert Navrátil
DIMENZE
3,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata - velký sešit vystřihovánek.pdf

POPIS

Máte rádi zvířata? Máte doma nůžky a lepidlo? Pak už vám stačí jen kousek fantazie a tímto sešitem vystřihovánek můžete vyrazit za velkým dobrodružstvím! Vyberte si, jestli dřív vybudujete statek se spoustou domácích zvířátek nebo se vypravíte na safari za těmi exotickými. Až vystřihnete a slepíte safari dům, selské stavení s králíkárnou, krmítko pro ptáčky, holubník i psí boudu a rozestavíte všechna zvířátka, zábava nekončí: kolem totiž číhá velké nebezpečí v podobě dravců a šelem! Dokážeš se postarat o svá zvířata? Velký sešit vystřihovánek nabízí spoustu zábavy pro celou rodinu. Navíc také rozvíjí zručnost, koncentraci i jiné dovednosti a vede k získávání nových znalostí.

Chcete si přečíst knihu?Zvířata - velký sešit vystřihovánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Navrátil. Číst Zvířata - velký sešit vystřihovánek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY