Tajná kniha

Tajná kniha - Grégory Samak | Dcparkrx.org

...8-80-257-1913-8 Originál: The Secret History Překlad: Kolinská, Klára Popis: 1× kniha, vázaná, 548 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Kniha: Tajná řeč stromů - Erwin Thoma | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Kniha je tak strašně moc tajná, že hlavní postava je označena jako Největší Čech a jeho žena jako Tamta. U těchto dvou hlavních postav bych označení ještě pochopila, ale myslím, že označení Starší Dcera a Mladší Dcera je nanejvýš zbytečné, protože si každý během cca minuty hledání na internetu může najít ... Tajná zahrada 2009; Malý lord; Malá princezna 2014; Venkovanka 1920; Malá Miss 1930; všech 7 knih autora. Podobné knihy. Anna ze Zeleného domu 1982; Hei ... Tajná historie - Donna Tarttová | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Tajná zahrada 2009; Malý lord; Malá princezna 2014; Venkovanka 1920; Malá Miss 1930; všech 7 knih autora. Podobné knihy. Anna ze Zeleného domu 1982; Heidi, děvčátko z hor 2010; Kniha Tajná zahrada je v Kniha: Tajná řeč těla (David Lewis). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všechny informace o produktu Kniha Tajná kniha pro aspergery, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajná kniha pro aspergery. Tajna kniha_zlom:Layout 1 3.8.2011 15:27 Page 7. Po sed lo mě přán í - chtě la bych je ště jedno u v živ ot ě pot - ka t ně ko ho, kdo si nedáv á pozor . Někoho,kdo by mě vy - mknu l, vykolejil , zlom il mi kos t. Jen omžejse m tuši la, že ně co tako vé ho by se mno u mohl do ká zal leda Pá nb ůh. Tajná kniha pro aspergery Autor: O´Tool, Jennifer Cook Nakladatel: Edika EAN: 9788026614234 ISBN: 9...

INFORMACE

AUTOR
Grégory Samak
DIMENZE
7,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajná kniha.pdf

POPIS

Na sklonku života se Elias Ein uchýlí z rušné Vídně na odpočinek do odlehlého městečka Brunov. Ve svém novém domě ale záhy objeví podivnou knihovnu. Do svazků na tomhle zázračném místě jsou vepsány osudy všech lidí světa. Díky těmto knihám Elias dokáže procházet zpět do různých okamžiků minulosti a dostane příležitost zasáhnout do událostí, jež tragicky poznamenaly první polovinu dvacátého století. Na své nebezpečné pouti časem se pokusí zachránit život nejen svým nejbližším, ale i tisícům nevinných lidí. Avšak netuší, jak změny v minulosti ovlivní budoucnost, do které se pak navrátí... Fantastický příběh vypráví o přátelství a odvaze, nenávisti a zbabělosti. Proplétá osudy fiktivních hrdinů s reálnými historickými postavami a krom dobrodružného čtení přináší i úvahy nad povahou času, osobní zkušenosti a ochotě čelit zlu. Tajnou knihu vydal Grégory Samak nejprve na internetu, kde k sobě okamžitě strhla pozornost čtenářů a stala se nečekaně francouzským bestsellerem.

Chcete si přečíst knihu?Tajná kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Grégory Samak. Číst Tajná kniha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY