Meč a dívka z Herštejna

Meč a dívka z Herštejna - Jindřiška Mendozová | Dcparkrx.org

...te, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Meč a dívka z Herštejna - Jindřiška Mendozová | KOSMAS.cz ... ... . 33 prodejen po celé ČR Meč a dívka z Herštejna. Jindřiška Mendozová . Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7. tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400. e-mail: [email protected] pro čtenáře od 9 letpro čttenenářřáře e dodod 999 lll tetet. Meč a dívka z Herštejna. Knížka z dobrodružné detektivní série s prvky fantasy vychází Název: Meč a dívka z Herštejna. Autor: Mendozová Jindřiška. Titul je zařazen ... E-kniha: Meč a dívka z Herštejna | Knihy.ABZ.cz ... . Autor: Mendozová Jindřiška. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-247-5444-4. EAN: 9788024754444. Objednací kód: ND252504 Knížka z dobrodružné detektivní série s prvky fantasy vychází z českých reálií s historickou tematikou. Vážení čtenáři, při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, ... Meč a dívka z Herštejna. Meč a dívka z Herštejna (Ukázka, strana 99) Published on Feb 23, 2017 Knížka z dobrodružné detektivní série s prvky fantasy vychází z českých reálií s historickou tematikou. Meč a dívka z Herštejna. Jindřiška Mendozová. Knížka z dobrodružné detektivní série s prvky fantasy vychází z českých reálií s historickou tematikou. 84 Kč Meč a dívka z Herštejna | Jindřiška Mendozová. Meč a dívka z Herštejna | Další díl dobrodružné detektivní série s prvky fantasy vychází opět z českých reálií s historickou tematikou. ...

INFORMACE

AUTOR
Jindřiška Mendozová
DIMENZE
3,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Meč a dívka z Herštejna.pdf

POPIS

Knížka z dobrodružné detektivní série s prvky fantasy vychází z českých reálií s historickou tematikou. Děj se odehrává v několika časových rovinách. K již známým hlavním hrdinům, jedenáctiletému Jakubovi Šimkovi a stejně staré Anežce Buškové, tentokrát přibude Františka z Velhartic. Tato dívka patřila do rodu pánů z Nového Herštejna a byla jednou ze tří dcer Jana z Velhartic, který prý nechal dcery a své poklady zazdít do kulaté věže hradu… Všechny tři údajně zemřely. Ale možná ne… Nebo bylo dcer víc? Kromě starostí o to, aby svět dobrých a temných sil zůstával i nadále v rovnováze, řeší dětští hrdinové své osobní problémy. Prolíná se tak svět dětský a dospělý, minulost s přítomností a jsme také zasvěceni do prvních lásek, včetně takových, kdy mezi zamilovanými leží několik století věkového rozdílu.

Chcete si přečíst knihu?Meč a dívka z Herštejna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřiška Mendozová. Číst Meč a dívka z Herštejna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY