Bitva o Bugrburg: Postrach Denis si vede deník 2

Bitva o Bugrburg: Postrach Denis si vede deník 2 - Steven Butler | Dcparkrx.org

... zprávu na světě! Sucharský starosta přihlásil Bugrburg do květinové soutěže o titul Království krásných květin ... Postrach Denis si vede deník 2 - Bitva o Bugrburg od 138 ... ... . Víte, že květy přitahují odporné, smradlavé tvory? Ano, měkkoně. Denis, postrach okolí, přes prázdniny nesplnil domácí úkol a nepsal si deník, a tak si ho za trest musí psát celý školní rok. Štve ho to ovšem jen chv... Postrach Denis si vede deník - Bitva o Bugrburg - Steven Butler | Databáze knih Postrach Denis si vede deník. Steven Butler. měkká vazba 178 K ... Bitva o Bugrburg. Steven Butler ... Postrach Denis si vede deník (1) - Steven Butler | Knihy ... ... . Steven Butler. měkká vazba 178 K ... Bitva o Bugrburg. Steven Butler...

INFORMACE

AUTOR
Steven Butler
DIMENZE
11,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Bitva o Bugrburg: Postrach Denis si vede deník 2.pdf

POPIS

Druhý díl deníku našeho starého známého Denise pokračuje stejně napínavými a vtipnými příběhy jako úvodní část. Postrach Denis se dozvěděl nejhorší zprávu na světě! Sucharský starosta přihlásil Bugrburg do květinové soutěže o titul Království krásných květin. Víte, že květy přitahují odporné, smradlavé tvory? Ano, měkkoně. Se svým věrným psem Raťafákem teď Denis musí vymyslet geniální záchranný plán, který zabrání jejich invazi do Bugrburgu.

Chcete si přečíst knihu?Bitva o Bugrburg: Postrach Denis si vede deník 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven Butler. Číst Bitva o Bugrburg: Postrach Denis si vede deník 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY