Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání

Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání - Mojang | Dcparkrx.org

...ní. Minecraft je sandboxová hra sestávající z budování a boření kostek, bez jakýchkoliv pravidel, kde si můžete postavit doslova cokoliv, co si dokážete přestavit ... Kniha Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání ... ... . ... Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání Autor: Mojang Nakladatel: Egmont EAN: 9788025222010 ISBN: 978-80-252-2201- Originál: Minecraft Beginner´s Handbook Překlad: Frydrych, Matyáš Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 14,8 × 20,7 cm Rok vydání: 2015 (2. vydání) Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání; Listování. Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání Mojang. 2,0 ( 1) Minecraft je s ... Minecraft - oficiální příručky ke hře! - YouTube ... . vydání) Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání; Listování. Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání Mojang. 2,0 ( 1) Minecraft je sandboxová hra sestávající z budování a boření kostek, bez jakýchkoliv pravidel, kde si můžete postavit doslova cokoliv, co si dokážete přestavit. V Základní ... Minecraft je sandboxová hra sestávající z budování a bořen...

INFORMACE

AUTOR
Mojang
DIMENZE
9,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání.pdf

POPIS

Minecraft je sandboxová hra sestávající z budování a boření kostek, bez jakýchkoliv pravidel, kde si můžete postavit doslova cokoliv, co si dokážete přestavit. V Základní příručce najdete všechny informace, které budete potřebovat k přežití vašich prvních dnů. Je v ní plno tipů od samotného autora Notche a hlavního vývojáře Jeba, ale také je zde spousta rad od známých expertů na Minecraft, jako je Paul Soares ml. nebo CaptainSparklez, slavný Minecraft youtuber a autor videa „Minecraft Style“. S pomocí této příručky budete brzy na dobré cestě stát se experty i vy sami! Jaký druh dobrodružství si zvolíte, je pouze na vás!

Chcete si přečíst knihu?Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mojang. Číst Minecraft - Základní příručka - rozšířené vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY