Jak s dětmi mluvit o smrti

Jak s dětmi mluvit o smrti - Linda Goldman | Dcparkrx.org

... dětmi mluvit o smrti / Linda Goldman Odborná psychologie a psychiatrie ... pesleří...: Co číst… o smrti pro děti ... . Kniha je v externím skladu nutno objednat. Cena: 70 Kč . Smrt je náročné téma, zejména pokud s ním přicházejí děti. Autorka se zabývá myšlenkami na smrt a pocity, které v souvislosti s ní děti prožívají. Jak s dětmi mluvit o smrti Linda Goldman Detaily knihy. Autor: Linda Goldman Vydavateľstvo: Portál Formát: Počet strán: 88 ISBN: 978-80-262-0819-8 Stav na sklade: od 7 do 14 dní Bežná cena: 7.88 € Ušetríte: 15% Naša cena: 6.70 € Smrt je náročné téma, ze ... Slevy 30-70 | Jak s dětmi mluvit o smrti | Nakladatelství ... ... .88 € Ušetríte: 15% Naša cena: 6.70 € Smrt je náročné téma, zejména pokud s ním přicházejí děti. Aby slyšel jejich otázky, pracoval s nimi dál, řekl, jestli je taková návštěva zvenku smysluplná. Když to shrnu - škol jsou tisíce a učitelů, kteří přemýšlejí, jak s dětmi mluvit o smrti, je moc. A nás je jen pár. Proto se teď snažíme pro učitele a spolu s nimi vytvořit podklady, aby to zvládali sami. Původní cena: 199 Kč, celková sleva: 50% O sexu není nikdy snadné mluvit otevřeně. Dospělí často jen obtížně hledají slova zvlášť tehdy, když se jich na toto téma ptají děti. Předkládaná kniha zkoumá myšlenky a pocity, které děti v souvislosti s tímto tématem vyjadřují, a nabízí rodičům a vychovatelům podněty, jak mohou na nesnadné otázky odpovídat ... Způsob jak říct dětem o smrti a celkově mluvit o smrti je pojem, který je pro dítě těžko pochopitelný. Smutnící dospělí jsou často zmateni a nevědí jak mají správně reagovat. Většina dětí se vyžaduje hodně vysvětlení a má hodně otázek ohledně smrti. "Co se stane, když lidé umřou?" a "Kam jdou?" jsou nejčastější otázky položené dětmi....

INFORMACE

AUTOR
Linda Goldman
DIMENZE
5,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak s dětmi mluvit o smrti.pdf

POPIS

Smrt je náročné téma, zejména pokud s ním přicházejí děti. Autorka se zabývá myšlenkami na smrt a pocity, které v souvislosti s ní děti prožívají. Ať již se děti vyrovnávají se smrtí blízké osoby, domácího mazlíčka nebo samy žijí s nevyléčitelnou nemocí, hledají dospělí jen obtížně odpovědi na otázky svých dětí týkající se smrti. Dá se smrt zvrátit, proč lidé umírají, co se po smrti stane s tělem, dostanu se do ráje, setkám se s Bohem? Kniha je užitečným pomocníkem pro rodiče, vychovatele a učitele dětí každého věku. Linda Goldman je zkušená poradkyně a terapeutka; ve své terapeutické praxi pomáhá dětem, kterým zemřel někdo blízký, dětem s nevyléčitelnou nemocí a dalším, které trápí téma smrti a umírání.

Chcete si přečíst knihu?Jak s dětmi mluvit o smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Goldman. Číst Jak s dětmi mluvit o smrti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY