Trénink paměti

Trénink paměti - Sylvie Lairová | Dcparkrx.org

...paměti, které jsou zdarma. Záznam workshopu Trénink Paměti s Pavlínou Boučkovou, který proběhl 28 ... Paměť a učení pravou hemisférou - tajemství odhaleno - YouTube ... . 11. 2013 v ERA. Workshop vycházel z knihy Trénink paměti od Tonyho Buzana (vydalo nak... Trénink paměti a paměťových technik musíme rozlišovat. Netrénujte pouze pomocí paměťových technik! Tehdy totiž zapojujete jiná centra mozku, než při běžném tréninku paměti (slova, vybavování atd.). Kombinujte oba způsoby zároveň a dosáhnete skvělých výsledků. Zapomeňte na psání seznamu na ... MOZKOCVIČNA - Trénování paměti ... .). Kombinujte oba způsoby zároveň a dosáhnete skvělých výsledků. Zapomeňte na psání seznamu na nákup. Máme pro vás lepší způsob, jak si všechny položky zapamatovat! Rozhovor: http://www.rozhlas.cz/dvojka/jejakaje/_zprava ... Minisada pro trénink paměti. PRACOVNÍ PAMĚŤ. K procvičování pracovní paměti využívejte karty písmen a číslic. Pokud máte zájem o pravidelný trénink paměti, tak v našich zasedacích prostorách probíhá každé úterý od 16h. pravidelné setkávání nad společnými úlohami a cvičením. Pro více info kontaktujte pí. Koštelovou na tel. 736 509 854. ... Trénink paměti. Nevěřte na zázraky! Inspirativní e-shop www.aaa-skolak.cz . Pomáhám lidem orientovat se v informacích, a zapamatovat si je na dobu, kterou potřebují. Trénování paměti (brainjogging), paměťové metody, zapomínání, problémy s pamětí ......

INFORMACE

AUTOR
Sylvie Lairová
DIMENZE
9,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink paměti.pdf

POPIS

Principy, metody a cvičení pro využití a rozvoj paměti. V zaměstnání i v osobním životě neustále využíváme paměť. Co dělat, když pocítíme nějaký její nedostatek nebo dojde k výpadku? Kniha umožňuje každému poučit se o paměti a současně zhodnotit a zdokonalit své schopnosti. Čtenář si může otestovat svou paměť, seznámit se se svým intelektuálním profilem a osvojit si metody práce, které nejlépe odpovídají jeho založení. Přístupný, zábavný výklad s množstvím příkladů z běžného života, rozmanitá cvičení, testy, grafy i humorné ilustrace činí z této knihy praktického rádce pro zdokonalování vlastní osobnosti.

Chcete si přečíst knihu?Trénink paměti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylvie Lairová. Číst Trénink paměti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY