Jak spolupracovat se svou duší

Jak spolupracovat se svou duší - Alexander Koršunov | Dcparkrx.org

...e se svou podstatou, s tím, kdo doopravdy jsme ... Jak spolupracovat se svou duší - Alexander Koršunov - za 5 ... ... . Asi víte, jak nelehký je to zpočátku úkol, protože duše promlouvá tam, kde přestane mluvit rozum. A ten nepotřebuje moc přestávek na […] Jak spolupracovat se svou duší. Alexandr Koršunov. Koršunov velmi hezky a inspirativně povídá o tom, jak se nebát změn a růst; ujišťuje nás, že všechno se nám děje jenom proto, abychom pochopili, kdo jsme; učí, jak být šťastný, ale uvádí i „spolehlivé" způsoby, jak být... Jak spolupracovat se svou duší Autor: Kor ... Jak spolupracovat se svou duší - Alexander Koršunov - za 5 ... ... ... Jak spolupracovat se svou duší Autor: Koršunov, Alexander Nakladatel: Eugenika EAN: 9788081004018 ISBN: 978-80-8100-401-8 Překlad: Lankočí, Růžena Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 12 × 18 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Jak spolupracovat se svou duší autor: Koršunov Alexandr doporučená cena: 198 Kč naše cena:176Kč Podvědomí - Jak s ním spolupracovat autor: Sinelnikov Valerij Jak spolupracovat se svou duš...

INFORMACE

AUTOR
Alexander Koršunov
DIMENZE
4,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak spolupracovat se svou duší.pdf

POPIS

Koršunov velmi hezky a inspirativně povídá o tom, jak se nebát změn a růst; ujišťuje nás, že všechno se nám děje jenom proto, abychom pochopili, kdo jsme; učí, jak být šťastný, ale uvádí i „spolehlivé“ způsoby, jak být nešťastný. Radost, vděčnost, optimizmus, moudrost, uvědomění a odpovědnost nám jistě dopomůžou ke štěstí i k vnitřnímu rozvoji. Kniha se zabývá i hlubším smyslem našeho života: přináší úvahy o Bohu i o tom, jak je to v jiných světech a vesmírech, anebo co je zlo a zlí lidé. Dobrým ponaučením je jednoznačně, že lidi je třeba brát takové, jací jsou, a takové je i milovat.

Chcete si přečíst knihu?Jak spolupracovat se svou duší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexander Koršunov. Číst Jak spolupracovat se svou duší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY