Zlatá kniha komunikace

Zlatá kniha komunikace - David Gruber | Dcparkrx.org

...munikace v profesním i osobním životě skvěle poslouží Zlatá kniha komunikace ... Kniha: Zlatá kniha komunikace (David Gruber) | Martinus ... . Třetí, opět rozšířené vydání této knihy, obsahuje to podstatné o všech důležitých komunikačních situacích. U každého tématu najdete nejen podrobné pasáže, ale i stručnou výstižnou "kuchařku", co ... Zlatá kniha komunikace. David Gruber. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Nelze nekomunikovat. Výměna informací s okolím, tj. komunikace, je přesně to ... Zlatá kniha komunikace - David Gruber | Knihy Dobrovský ... . Nelze nekomunikovat. Výměna informací s okolím, tj. komunikace, je přesně to, co odlišuje živé organizmy od neživých. Zlatá kniha komunikace je nejem obsáhlá, souhrnná, ale rovněž přehledná. Zahrnuje veškeré způsoby mezilidské komunikace slovní i mimoslovní, komunikace psychické i fyzické, konfliktní i nekonfliktní. Zlatá kniha komunikace obsahuje encyklopedické prvky a je napsána tak, aby v ní čtenář našel vždy rychle to, co právě ... Kniha: Zlatá kniha komunikace čtvrté doplněné vydání BESTSELLERU Autor: David Gruber Prezentační dovednosti, Prodejní dovednosti, orientace na zákazníka, Vyjednávání, mediace, facilitace, Zvládání konfliktů včetně emočně vypjatých, Něco více o asertivitě, Motivování, motivující ... Zlatá kniha komunikace je prostě klenotem knihovny každého duševně pracujícího člověka. Kniha, bez níž se prostě nehnete. U nás v Klubu Gruberteam ji získáte s 24% slevou, věnováním a podpisem Ing. Davida Grubera. Koupit Koupit eknihu. Pro usnadnění a zefektivnění komunikace v profesním i osobním životě skvěle poslouží Zlatá kniha komunikace. Třetí, opět rozšířené vydání této knihy, obsahuje to podstatné o všech důležitých komunikačních situacích. komunikace.Aby však nedošlo k omylu: Zlatá kniha komunikace, i když stojí na ramenou mnoha předchůdců (které poctivě uvádí v seznamu literatury) , se rozhodně nedá nazvat kompilátem. Už její styl je netypicky jedinečný - strhující, čtivý, připomínající poutavou beletrii. Aby však nedošlo k omylu: Zlatá kniha komunikace, i když stojí na ramenou mnoha předchůdců (které poctivě uvádí v seznamu literatury) , se rozhodně nedá nazvat kompilátem. Už její styl je netypicky jedinečný - strhující, čtivý, připomínající poutavou beletrii. komunikace.Aby však nedošlo k omylu: Zlatá kniha komunikace, i když stojí na ramenou mnoha předchůdců (které poctivě uvádí v seznamu literatury) , se rozhodně nedá nazvat kompilátem. Už její styl je netypicky jedinečný - strhující, čtivý, připomínající poutavou beletrii. Moc vás zdraví...

INFORMACE

AUTOR
David Gruber
DIMENZE
11,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatá kniha komunikace.pdf

POPIS

Pro usnadnění a zefektivnění komunikace v profesním i osobním životěskvěle poslouží Zlatá kniha komunikace. Třetí, opět rozšířené vydání této knihy, obsahuje to podstatné o všech důležitých komunikačních situacích. U každého tématu najdete nejen podrobné pasáže, ale i stručnou výstižnou "kuchařku", co dělat při jednání, zkoušce, konkurzu, prezentaci, konfliktu, týmové práci, poradě, kritice, motivování, srážce s blbcem aj. Toto nové vydání je díky barevné grafice mnohem přehlednější než vydání předchozí.

Chcete si přečíst knihu?Zlatá kniha komunikace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Gruber. Číst Zlatá kniha komunikace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY