Česko-španělský mluvník

Česko-španělský mluvník - - | Dcparkrx.org

...ělský mluvník, 2. vydání (4.36) Celkový počet hlasů: 22 Inovované vydání populárního mluvníku přináší více příkladů, rozšíření o zajímavosti v rámečcích a přepracovanou přehlednější sazbu ... ČESKO-ŠPANĚLSKÝ MLUVNÍK 2. VYDÁNÍ - kolektiv od 196 Kč ... ... . Česko-španělský mluvník - Ebook written by Lingea s.r.o.. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Česko-španělský mluvník. Nyní můžete mimořádně pro své domácí studium využívat licence Study balíčků zdarma. Najdete zde rozsáhlou gramatiku, konverzaci, mluvník či bohatý slovník slangu a to vše pro 6 hlavních jazyků. Čes ... Česko-španělský mluvník | Lingea s.r.o. ... . Nyní můžete mimořádně pro své domácí studium využívat licence Study balíčků zdarma. Najdete zde rozsáhlou gramatiku, konverzaci, mluvník či bohatý slovník slangu a to vše pro 6 hlavních jazyků. Česko-španělský mluvník. Mluvník v sobě spojuje výhody slovníku, konverzační příručky a pře...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko-španělský mluvník.pdf

POPIS

Možná se vám už stalo, že jste potřebovali utvořit konkrétní obrat či větu v cizím jazyce a nevěděli jste si s tím rady, hledání v tematicky uspořádané konverzaci bylo neúspěšné nebo trvalo až příliš dlouho. S pomocí slovníku jste nakonec větu sestavili, ale úplně jisti její správností jste si stejně nebyli.Chcete-li se správně a pohotově vyjadřovat, nestačí vám pouze znát určité množství slovíček. Musíte se naučit vytvářet konkrétní věty a slovní spojení, správně užívat předložkové vazby ap., a navíc si osvojit spoustu frází, které se v daném jazyce běžně používají a nelze je ani doslovně přeložit. K tomu, abyste mohli podobné obraty snadno najít nebo sami vytvářet, vám pomůže právě mluvník.Na rozdíl od konverzační příručky není výběr příkladů omezen tematicky, ale zahrnuje běžné obraty skutečně užívané v každodenní komunikaci. Můžete si tedy bez zdlouhavého listování najít větu nebo slovní spojení, které právě potřebujete, rozšiřovat si tak slovní zásobu a zlepšovat komunikační dovednosti. Některé příklady můžete použít rovnou, jiné si snadno pozměníte tak, aby vyhovovaly vaší konkrétní potřebě.Mluvník nabízí cca 1 500 klíčových hesel a téměř 15 000 příkladů nejen stylově neutrálních, ale také hovorových a slangových. Navíc obsahuje kompletní přehled gramatiky spolu se spoustou ilustračních příkladů pro lepší pochopení a zapamatování. Cílem mluvníku není obsáhnout vyčerpávajícím způsobem slovní zásobu, ale poskytnout uživateli množství užitečných informací pro snazší komunikaci v cizím jazyce.Věříme, že mluvník ocení jak začínající a středně pokročilí studenti, kteří potřebují získat praxi a pohotovost ve vyjadřování, tak i pokročilejší uživatelé, kteří zde objeví nejeden nový obrat či zajímavou frázi.

Chcete si přečíst knihu?Česko-španělský mluvník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Česko-španělský mluvník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY