Singapur - inspirace na cesty

Singapur - inspirace na cesty - - | Dcparkrx.org

...inspirace na cesty - Lingea s.r.o. Singapur je malý ostrovní stát s velkými hospodářskými i kulturními úspěchy ... Singapur - inspirace na cesty - Lingea s.r.o. | Knihy ... ... . Strategická poloha na jižním cípu Malajského poloostrova, mezi Indickým oceánem a Jihočínským mořem, učinila ze Singapuru nejrušnější přístav světa. Singapur inspirace na cesty e kniha. Nalezeno: 24 produktů. Inspirace na cesty: Dubaj . Nová řada zcela aktuálních průvodců v rozsahu 144, 192 nebo 256 stran Průvodce nabitý informacemi Vám poradí a doporučí: - co byste měli vidět - kam vyrazit za zážitky - jak a kde poznat místní kulturu - kde se ubytovat, najíst a jak ... Největší výběr za nejlepší ceny zboží Singapur inspirace na cesty v nejvyšší kvalitě. Singapur je malý ... Singapur inspirace na cesty - Chci.cz ... ... Největší výběr za nejlepší ceny zboží Singapur inspirace na cesty v nejvyšší kvalitě. Singapur je malý ostrovní stát s velkými hospodářskými i kulturními úspěchy. Strategická poloha na jižním cípu Malajského poloostrova, mezi Indickým oceánem a Jihočínským mořem, učinila ze Singapuru nejrušnější přístav světa. Obchody a gastronomie jsou v Singapuru tím ... Singapur - inspirace na cesty je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Singapur - inspirace na cesty na prazskamuzea1918-2018.cz Naše cesty Malajsie, Singapur, Thajsko 2012/13. ....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Singapur - inspirace na cesty.pdf

POPIS

Singapur je malý ostrovní stát s velkými hospodářskými i kulturními úspěchy. Strategická poloha na jižním cípu Malajského poloostrova, mezi Indickým oceánem a Jihočínským mořem, učinila ze Singapuru nejrušnější přístav světa. Obchody a gastronomie jsou v Singapuru tím hlavním, čím je návštěvník chtě nechtě brzy vtažen do proudu tohoto příjemného konzumu. Většinu návštěvníků sem přitahují nákupy, jídlo a etnicky zajímavé čtvrti. Obchody a gastronomie jsou v Singapuru tím hlavním, čím je návštěvník chtě nechtě brzy vtažen do proudu tohoto příjemného konzumu. Díky specifické poloze a statutu bezcelní zóny jsou v Singapuru výhodné nákupy oblečení, řemeslných výrobků, šperků a dalšího zboží vyrobeného v Malajsii, Thajsku i dalších zemích jihovýchodní Asie. Ve srovnání s ostatními asijskými zeměmi nabízí Singapur snad nejpestřejší gastronomické zážitky. Ochutnáte zde ta nejlepší jídla kuchyně čínské, indické, malajské i mnoha dalších národních kuchyní, zpravidla za docela přijatelné ceny. Vyčerpávající přehled zajímavostí: etnické čtvrti, koloniální dědictví, ostrov Sentosa a mnoho dalšího. Kam za zážitky: z ráje luxusních značek přes nakupování v tržnicích až k návštěvě ptačí zoo a nočního safari. Poznejte místní kulturu: chrámy, peranakanské domky a odkaz sira Stamforda Rafflese. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat.

Chcete si přečíst knihu?Singapur - inspirace na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Singapur - inspirace na cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY