1000 mil vzhůru po Amazonce: Český doktor na moři 6

1000 mil vzhůru po Amazonce: Český doktor na moři 6 - Otakar Mlejnek | Dcparkrx.org

...běžná cena 333 Kč, naše cena 299 Kč, cena K"M"K 265 Kč slogan pre Váš internetový obchod ... Příprava a řízení projektů strukturálních fondů Evropské ... ... . Úvod; Časopisy. Vojenstvo, Military; Letectvo; Počítače, Internet; Ekonómia, Manažment 1000 mil vzhůru po Amazonce - Český doktor na moři VI. (Otakar Mlejnek) ... Vyvrcholením tohoto dílu je ve druhé části knihy plavba naší lodi Kriváň po Amazonce až k Río Negro do říčního přístavu Manaus v samém srdci Brazílie. ... které mu jednou provždycky učarovaly. Ve třetí části výstižně nazvané Dlouhé ... ... 1000 mil vzhůru po Amazonce - Český doktor na moři VI ... ... . ... které mu jednou provždycky učarovaly. Ve třetí části výstižně nazvané Dlouhé ... Český doktor na moři (V) a v Americe - k břehům Nového světa 5. v sérii, O. Mlejnek, 2010 Koupit Koupit eknihu Český doktor na moři VI - 1000 mil vzhůru po Amazonce 6. v sérii, O. Mlejnek, 2011 1000 mil vzhůru po Amazonce ... Ve třetí části výstižně nazvané Dlouhé kyvadlo času na moři autor čtenáři nabízí pohled na „běžný lodní den" či „námořnický život bez růžových brýlí". schovat popis. Nakladatel: ... Český doktor na moři. Český doktor na moři 6 - 1000 mil vzhůru po Amazonce - Český doktor na moři 6 . Po seznámení s Novým světem s příhodami ze Severní Ameriky přichází nyní na řadu v pořadí šestý díl literárních pamětí autora s dobrodružstvími z Jižní Ameriky. 1000 mil vzhůru po Amazonce: Český doktor na moři 6 Otakar Mlejnek pdf 21 způsobů, jak najít lásku Pierre Franckh pdf 333 tipů a triků pro Android Martin Herodek kniha online 1000 mil vzhůru po Amazonce - Mlejnek Otakar - Po seznámení s Novým světem s příhodami ze Severní Ameriky přichází nyní na řadu v pořadí šestý díl literárních pamětí autora s dobrodružstvími z Jižní Ameriky. Jsou to v první části publikace zážitky z Poslední kniha „českého doktora na moři" Otakara Mlejnka. Na poslední plavbu autor odplul v červnu 2013. Dle jednoho starověkého přísloví jsou na světě tři druhy lidí - živí, mrtví a ti, co jsou na moři. 1000 mil vzhůru po Amazonce Český doktor na moři 6 Autor: Otakar Mlejnek. ... Český doktor na moři 4 Autor: Otakar Mlejnek. Jako v předchozích dílech, tak i zde autor svižným stylem líčí své zážitky na moři i lodní lékařskou službu - často ve zcela neobvyklých situacích. Kromě toho popisuje i místa, ... Český doktor na moři 6 - 1000 mil vzhůru po Amazonce - Český doktor na moři 6 . Po seznámení s Novým světem s příhodami ze Severní Ameriky přichází nyní na řadu v pořadí šestý díl literárních pamětí autora s dobrodružstvími z Jižní Ameriky. Všechny informace o produktu Mapy 1000 mil vzhůru po Amazonce, porovnání cen z int...

INFORMACE

AUTOR
Otakar Mlejnek
DIMENZE
10,38 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 mil vzhůru po Amazonce: Český doktor na moři 6.pdf

POPIS

Po seznámení s Novým světem s příhodami ze Severní Ameriky přichází nyní na řadu v pořadí šestý díl literárních pamětí autora s dobrodružstvími z Jižní Ameriky. Jsou to v první části publikace zážitky z Brazílie, především z Río de Janeira, nejkrásnějšího města světa. Seznámíme se v něm s jeho předními pozoruhodnostmi jako je Corcovado, Homole cukru, ale i světoznámá pláž Copacabana se všemi jejími krásami, riziky i nebezpečími. Vyvrcholením tohoto dílu je ve druhé části knihy plavba naší lodi Kriváň po Amazonce až k Río Negro do říčního přístavu Manaus v samém srdci Brazílie. Povídka Amulet od Velké řeky osvěží batličkovským způsobem vyprávění tajuplnými silami, které se nad Amazonkou vznášejí. Příhody z této velké řeky jsou jakousi sladkovodní variací života československých námořníků uprostřed vod i na okraji džungle, prosáknuty jako u předcházejících dílů nezměrnou láskou autora k dálkám a dobrodružství, které mu jednou provždycky učarovaly. Ve třetí části výstižně nazvané Dlouhé kyvadlo času na moři autor čtenáři nabízí pohled na „běžný lodní den“ či „námořnický život bez růžových brýlí“.

Chcete si přečíst knihu?1000 mil vzhůru po Amazonce: Český doktor na moři 6 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otakar Mlejnek. Číst 1000 mil vzhůru po Amazonce: Český doktor na moři 6 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY