Pleteme bez jehlic: Dvě techniky v jednom

Pleteme bez jehlic: Dvě techniky v jednom - Mary Beth Templeová | Dcparkrx.org

... ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Ke knize "Pleteme bez jehlic - Dvě techniky v jednom" doporučujeme také: Pleteme na rukách a prstech Struttová, Laura Cena: 239 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... Kniha Pleteme bez jehlic - Dvě techniky v jednom - Mary ... ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Dvě techniky v jednom: pletení na ruce a na prstech. Hit pletených doplňků! 29 skvělých návrhů s podrobným návodem. Můžete plést kdekoli, jehlice nepotřebujete. Do světa pletení pronikla nová technika. Pletení na ruce a na prstech je zábavný způsob, jak vytvořit během půlhodiny například originální nekonečnou šálu. Pleteme bez jehlic - Dvě ... plést - ABZ slovník českých synonym ... . Můžete plést kdekoli, jehlice nepotřebujete. Do světa pletení pronikla nová technika. Pletení na ruce a na prstech je zábavný způsob, jak vytvořit během půlhodiny například originální nekonečnou šálu. Pleteme bez jehlic - Dvě techniky v jednom . Dvě techniky v jednom: pletení na ruce a na prstech Hit pletených doplňků! 29 skvělých návrhů s podrobným návodem. Můžete plést kdekoli, jehlice nepotřebujete. Do světa pletení pronikla nová technika. Pletení na ruce a na prstech je zábavný způsob, jak vytvořit během ... Srovnání cen Pleteme bez jehlic - Dvě techniky v jednom - Templeová Mary Beth. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 316 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Dvě techniky v jednom: pletení na ruce a na prstech. Hit pletených doplňků! 29 skvělých návrhů s podrobným návodem. Můžete plést kdekoli, jehlice nepotřebujete. Do světa pletení pronikla nová technika. Pletení na ruce a na prstech je zábavný způsob, jak vytvořit během půlhodiny například originální nekonečnou šálu. Je úžasně jednoduché, pomocí rukou a ... Hledáte Pleteme bez jehlic - Dvě techniky v jednom od Templeová Mary Beth? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pleteme bez jehlic - Dvě techniky v jednom - Dvě techniky v jednom - Mary Beth Templeová . Dvě techniky v jednom: pletení na ruce a na prstech Hit pletených doplňků! 29 skvělých návrhů s podrobným návodem. Můžete plést kdekoli, jehlice nepotřebujete. Do světa pletení pronikla n...

INFORMACE

AUTOR
Mary Beth Templeová
DIMENZE
10,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Pleteme bez jehlic: Dvě techniky v jednom.pdf

POPIS

Dvě techniky v jednom: pletení na ruce a na prstech Hit pletených doplňků! 29 skvělých návrhů s podrobným návodem. Můžete plést kdekoli, jehlice nepotřebujete. Do světa pletení pronikla nová technika. Pletení na ruce a na prstech je zábavný způsob, jak vytvořit během půlhodiny například originální nekonečnou šálu. Je úžasně jednoduché, pomocí rukou a prstů zhotovíte šály, kapuce, nákrčníky, přehozy, stylové náramky, náhrdelníky, šály, pásky a čelenky, roztomilé věnečky, tácky, předložky a polštáře – to vše rychle, jednoduše a bez jehlic.

Chcete si přečíst knihu?Pleteme bez jehlic: Dvě techniky v jednom ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mary Beth Templeová. Číst Pleteme bez jehlic: Dvě techniky v jednom Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY