MemoRandom: Všichni lžou. Nikomu nevěř.

MemoRandom: Všichni lžou. Nikomu nevěř. - Anders de la Motte | Dcparkrx.org

...ůvěřovala. S mojí dospělostí a jejím věkem (nyní 57) se vše postupně horší a přidala se paranoia, všichni něco zatajují nebo lžou a podvádějí, nikomu nevěř, lékaře je nutné podplatit, aby se Ti věnovali atd ... Knizni klub bubble anders de la motte | Sleviste.cz ... .. ,,Nikomu nevěř, jen sám sobě." ... Musím to teprve vstřebat. Jen se mi potvrdily dvě věci: 1. maloměsto je nejhorším místem k bydlení; 2. všichni lžou - i malé holčičky. 20.3.2013 11:15; Kult hákového kříže (1998) ... Snímek je zčásti postaven na rozdílném charakteru hlavních postav a všichni zahráli co měli na ... - Nevěř nikomu o sobě víc, než sám sobě věříš. NEC SUNT BEA ... Nikomu ani slovo - Chci.cz ... . 20.3.2013 11:15; Kult hákového kříže (1998) ... Snímek je zčásti postaven na rozdílném charakteru hlavních postav a všichni zahráli co měli na ... - Nevěř nikomu o sobě víc, než sám sobě věříš. NEC SUNT BEATI QUORUM DIVITIAS NEMO NOVIT. - Nejsou blažení, o jejichž bohatství nikdo neví. NEGANDI CAUSA AVARO NUMQUAM NON FUIT. - Lakomci nikdy nescházel důvod něco odříct. NEMO ARBITER IN SUA CAUSA. - Nikdo nemá být rozhodčím ve vlastní věci (při). Uplně všichni ti lžou. Nikomu nevěř. 0 / 0 26.2.2003 12:14 Charles ČNB si zřejmě z lidí dělá legraci Celý článek budí dojem, že analytici ČNB po pořádné kocovině předkládají národu nesmysly. Ceny jsou teď u nás podle platného kursu dvakrát až třikrát nižší než v EU, platy (prý) pětkrát nižší. Maximálně co mě mrzí, je to že seriál má dvě série, a třetí se nejspíš nedočkáme. Osobně ten seriál miluju od doby co vyšel (2012) kdy mě bylo též 12 let, a vzpomínam na něj do teď, i když mi je 18. 5/5 hvězd. A nezapoměňte, nikomu NEVĚŘ! Tady nejsou "hodní" a "zlí" , je to jako v životě a hlavně "nikomu nevěř, všichni lžou". Vyšetřování je čím dál zamotanější, nikdo není v bezpečí, série nečekaných zvratů, napětí a adrenalin stoupá ve vašem těle až do poslední stránky, kdy údivem zůstanete s otevřenýma očima zírat ....

INFORMACE

AUTOR
Anders de la Motte
DIMENZE
9,48 MB
NÁZEV SOUBORU
MemoRandom: Všichni lžou. Nikomu nevěř..pdf

POPIS

David Sarac pracuje pro stockholmskou policii. Vyhledává a nabírá informátory ve věcech organizovaného zločinu a dohlíží na ně. Manipulace, úplatky a výhrůžky jsou u něj běžnou praxí, dokud však přinášejí výsledky, nikdo se na nic neptá. Po těžké autonehodě ztratí David paměť. A s ní i kontrolu nad rozvětvenou sítí vlastních podvodů a lží. Najednou se sám stává lákavou kořistí pro ty, kdo se chtějí dostat k jeho tajemstvím. Klíčem k nim je člověk vystupující pod krycím jménem Janus. Mnoho lidí z obou stran zákona je ochotno jít přes mrtvoly, jen aby odhalili jeho pravou identitu. Nebo aby ji chránili? Kriminální thriller z pera Anderse de la Motte, autora napínavé trilogie Game, Buzz a Bubble, vychází ve 21 zemích, práva na seriálovou adaptaci zakoupila společnost 20th Century Fox TV v produkci Howarda Gordona (24 hodin, Ve jménu vlasti). MemoRandom je první částí dilogie.

Chcete si přečíst knihu?MemoRandom: Všichni lžou. Nikomu nevěř. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anders de la Motte. Číst MemoRandom: Všichni lžou. Nikomu nevěř. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY