Lodní lékař ČNP vzpomíná: Český doktor na moři 1

Lodní lékař ČNP vzpomíná: Český doktor na moři 1 - Otakar Mlejnek | Dcparkrx.org

...na K"M"K 289 Kč ISBN 978-80-86930-39-8 MUDr ... Lodní lékař ČNP vzpomíná - Otakar Mlejnek | Knihy na ... ... . Otakar Mlejnek, odborný lékař s chirurgic-kou specializací, se na lodích Československé ná- Tituly od Otakar Mlejnek na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. DALŠÍ TITULY V SÉRII: Český doktor na moři …a ti, co jsou na moři. 1000 mil vzhůru po Amazonce. Bez konce širé moře je… K břehům Nového světa. Lodní lékař ČNP vzpomíná. Světem k ... Český doktor na moři: Český doktor na moři VI - 1000 mil ... ... . Lodní lékař ČNP vzpomíná. Světem křížem krážem. Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení ... Lodní lékař ČNP vzpomíná Mlejnek, Otakar Cena: 293 Kč ...a ti, co jsou na moři Mlejnek, Otakar Cena: 293 Kč Ke knize "Bez konce širé moře je... -- Český doktor na moři 4" doporučujeme také: Moře milované, moře proklínané ......

INFORMACE

AUTOR
Otakar Mlejnek
DIMENZE
11,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Lodní lékař ČNP vzpomíná: Český doktor na moři 1.pdf

POPIS

MUDr. Otakar Mlejnek, odborný lékař s chirurgickou specializací, se na lodích Československé námořní plavby plavil s přestávkami skoro třicet let. Za tu dobu obeplul téměř devětkrát celou zeměkouli a měl možnost navštívit řadu světových metropolí a nahlédnout do nejzapadlejších koutů světa. Na každé lodi si vedl podrobné záznamy ve formě „lodních deníků“ z cest. Ty se zúročují i v první z řady knih. První díl vzpomínek ve druhém přepracovaném a o obrazovou přílohu doplněném vydání vychází v limitované číslované edici s podpisem autora. První vydání vyšlo v roce 2000 v nakladatelství Rybka pod názvem Český doktor na moři.

Chcete si přečíst knihu?Lodní lékař ČNP vzpomíná: Český doktor na moři 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otakar Mlejnek. Číst Lodní lékař ČNP vzpomíná: Český doktor na moři 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY