Technik: Román ze světa Řádu

Technik: Román ze světa Řádu - Neal Asher | Dcparkrx.org

...ta Řádu Neal Asher Nakladatel: Polaris 2015 Román ze světa Řádu ... CZ PDF Odhalená tvář zločinu: 24 autentických kriminálních ... ... . ... byť ve stavu, který neměl ke smrti daleko. Když uprchne ze sanatoria, kde se léčil z psychických následků, je nucen čelit bolestivé realitě, které se mu od povstání úspěšně dařilo vyhýbat. UI na něm mají eminentní zájem, protože mýtický kapucín zvaný Technik, který ho před lety napadl ... Román ze světa Řádu. ASHER Neal. Info: Polaris, 2015 (1.) - brož., 368 str. Z angl. pře ... Kniha: Technik - Neal Asher | Knihy.ABZ.cz ... . ASHER Neal. Info: Polaris, 2015 (1.) - brož., 368 str. Z angl. přel. M. Hrnčíř EAN: 9788073322243 Technik Román ze světa Řádu Neal L. Asher. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky ... Když uprchne ze sanatoria, kde se léčil z psychických následků, je nucen čelit bolestivé realitě, které se mu od povstání úspěšně dařilo vyhýbat. UI na něm m...

INFORMACE

AUTOR
Neal Asher
DIMENZE
6,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Technik: Román ze světa Řádu.pdf

POPIS

Teokracie je už dvacet let poražená a na Masadě teď vládne Řád – je to však řád, se kterým se rebelové z odbojové skupiny Úklidová četa nedokážou smířit. Jejich nenávist ke všem přeživším teokratům se časem nijak nezmírnila, a na jednom z prvních míst jejich černé listiny figuruje i ikonický Jeremiah Tombs. Tombs je snad jediný člověk, kterého napadl kapucín a on to přežil, byť ve stavu, který neměl ke smrti daleko. Když uprchne ze sanatoria, kde se léčil z psychických následků, je nucen čelit bolestivé realitě, které se mu od povstání úspěšně dařilo vyhýbat. UI na něm mají eminentní zájem, protože mýtický kapucín zvaný Technik, který ho před lety napadl, udělal s jeho myslí něco, co nedokážou pochopit ani ony. Je docela možné, že Tombs má v mozku uloženy informace o sebevraždě celé jedné mimozemské rasy. Tombsova ochrana je svěřena veteránovi války s Pradory Amistadovi, a ten si k tomu přizve bývalého velitele povstalců Leifa Granta, a temnou UI Penny Royal. Užitečný by jim mohl být i amfiadapt Chanter, který studuje kostěné sochy, vytvářené Technikem z pozůstatků jeho obětí. Jejich aktivita ale probudí z jeho dlouholetého spánku v hlubokém vesmíru mechanismus, který použili Atheteřané, aby se změnili v pouhá zvířata. Mechanismus zanalyzuje situaci a začne si chystat zbraně. Román Technik volně navazuje na knihu stejného autora Hranice Řádu.

Chcete si přečíst knihu?Technik: Román ze světa Řádu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Asher. Číst Technik: Román ze světa Řádu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY