Snídaně u Sothebyho: Svět umění od A do Z

Snídaně u Sothebyho: Svět umění od A do Z - Philip Hook | Dcparkrx.org

...e před uměleckým dílem v muzeu nebo ve výstavní síni, obvykle si pokládáte ... Svět umění - Vyhledávání na Heureka.cz ... ... Bohém je označení pro člověka, který žije netradičním či neuspořádaným životním stylem, často je to umělec - malíř, sochař, hudebník, fotograf, herec či literát.Slovo „bohém" se začalo používat ve Francii v 19. století, kdy se mladí umělci začali masově stěhovat do sousedství migrujících Cikánů, o kterých se v tehdejší Francii tvrdilo, že ... Obchodník s uměním a autor knihy „Snídaně u Sothebyho. Svět umění od ... Svět umění - Vyhledávání na Heureka.cz ... ... Obchodník s uměním a autor knihy „Snídaně u Sothebyho. Svět umění od A do Z" Philip Hook (*1951) konstatuje, že lidé umění kupují ze čtyř různých pohnutek. Dvěma z nich je duchovní přínos a intelektuální či estetické potěšení. Umění také může být považováno za investici potvrzující status. Snídaně u Sothebyho - Philip Hook Snídaně u Sothebyho Svět umění od A do Z . Philip Hook; Philip Hook . 0,0 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Ďalšie formy prózy Umenie. Všetky knihy autora . Kniha Zlín, 2015. 6-7 hodín čítania. Vydavateľstvo Kniha Zlín, 2015. Preklad. Martina Neradová; Jestliže stojíte před uměleckým dílem v muzeu nebo ve ... tipy! Snídaně u Sothebyho. Svět umění od A do Z. Objevné! Pikantní! Humorné! Strhující příběh agenta Storma. M. Philip Hook 399 Kč, Kniha Zlín Letos na jaře vyjde v Knize Zlín řada fantastických knih a zajímavé čtení si zaslouží zajímavou prezentaci. Proto představujeme videoedičák, který vás provede jarní sezónou. 1 ... Snídaně u Sothebyho Svět umění od A do Z . Philip Hook; Philip Hook . 0,0 . Sledovať autora . Cizojazyčná literatura Další formy prózy Uměn í. Všetky knihy autora . Kniha Zlín, 2015. 6-7 hodín čítania ... Kupte knihu Snídaně u Sothebyho (Philip Hook) s 24 % slevou za 157 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kupte knihu Snídaně u Sothebyho (Philip Hook) s 11 % zľavou za 6.78 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov....

INFORMACE

AUTOR
Philip Hook
DIMENZE
12,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Snídaně u Sothebyho: Svět umění od A do Z.pdf

POPIS

Jestliže stojíte před uměleckým dílem v muzeu nebo ve výstavní síni, obvykle si pokládáte dvě otázky: 1) Líbí se mi to? A následně 2) Kdo je autorem? Jestliže stojíte před uměleckým dílem v aukční síni nebo v galerii obchodníka s uměním, budou po těchto dotazech následovat další: jakou má toto dílo hodnotu? Jakou bude mít hodnotu za pět nebo deset let? A co si o mně lidé pomyslí, když uvidí, že mi tohle visí na zdi? Snídaně u Sothebyhovám objasní, jak lidé nacházejí na podobné otázky odpovědi a jak výtvarné dílo nabývá finanční hodnoty. Philip Hook se opírá o pětatřicetileté zkušenosti na trhu s uměním a ve své fascinující a velmi subjektivní knize nám předkládá pohled na vizuálního umělce a jeho zázemí (včetně -ismů, tvůrců, jejichž dílo odpovídá obecnému vkusu, Géricaulta a sebevražd), na téma a styl (od abstrakce a všednosti až k surrealismu a válce), na sílu díla zavěšeného na zdi, na jeho původ a na proměnlivost trhu s uměním, jehož fungování autor v jednu chvíli přirovnává k vyjednávání přestupů fotbalových hráčů do konkurenčního týmu. Snídaně u Sothebyho je kniha humorná, objevná, pikantní, báječná a absurdní, plná inteligentních postřehů a vnímavá vůči výtvarnému umění i světu, který ho obklopuje.

Chcete si přečíst knihu?Snídaně u Sothebyho: Svět umění od A do Z ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Hook. Číst Snídaně u Sothebyho: Svět umění od A do Z Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY