Výprava do Měsíčních hor

Výprava do Měsíčních hor - Mark Hodder | Dcparkrx.org

...ní cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Výprava do Měsíčních hor Kniha - Hodder Mark ... Výprava do Měsíčních hor - Mark Hodder — Kniha.cz ... . 0 hodnocení Výprava do Měsíčních hor 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Píše se rok 1863. Jenže je to jiný rok 1863, než jaký by měl být. Čas prudce změnil směr a lidé činí kroky, které povedou k ničivé světové válce. Ministerský předseda lord Palmerston ... Výprava do Měsíčních hor Autor: Hodder, Mark Nakladatel ... Výprava do Měsíčních hor | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Ministerský předseda lord Palmerston ... Výprava do Měsíčních hor Autor: Hodder, Mark Nakladatel: Triton EAN: 9788073878030 ISBN: 978-80-7387-803- Originál: Expedition to the Mountains of the Moon Překlad: Drda, Marek Popis: 1× kniha, brožovaná, 432 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Výprava do Měsíčních hor. Celkové hodnocení ... Králův agent má tedy možnost vrátit se do Měsíčních hor a znovu se pokusit lokalizovat zdroj Nilu. V cestě mu ale stojí konkurenční expedice a hro.. Zobrazit celý text. Hodnocení ... Výprava do Měsíčních hor. Hodder Mark. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.8 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 12.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Výprava do Měsíčních hor. Píše se rok 1863. Jenže je to jiný rok 1863, než jaký by měl být. Čas prudce změnil směr a lidé činí kroky, které povedou k ničivé světové válce. Ministerský předseda lord Palmerston věří, že zmocní-li se třech Očí nágy, dokáže události pozměnit a válce se vyhnout. Dva z ... O čem je kniha Výprava do Měsíčních hor? Píše se rok 1863. Jenže je to jiný rok 1863, než jaký by měl být. Čas prudce změnil směr a lidé činí kroky, které povedou k ničivé světové válce. Ministerský předseda lord Palmerston věří, že zmocní-li se třech Očí nágy, dokáže události pozměnit a válce se vyhnout. Výprava do Měsíčních hor. Mark Hodder. Píše se rok 1863. Jenže je to jiný rok 1863, než jaký by měl být. Čas prudce zm...

INFORMACE

AUTOR
Mark Hodder
DIMENZE
8,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Výprava do Měsíčních hor.pdf

POPIS

Píše se rok 1863. Jenže je to jiný rok 1863, než jaký by měl být. Čas prudce změnil směr a lidé činí kroky, které povedou k ničivé světové válce. Ministerský předseda lord Palmerston věří, že zmocní-li se třech Očí nágy, dokáže události pozměnit a válce se vyhnout. Dva z drahokamů už má, potřebuje však, aby sir Richard Francis Burton získal ten třetí. Králův agent má tedy možnost vrátit se do Měsíčních hor a znovu se pokusit lokalizovat zdroj Nilu. V cestě mu ale stojí konkurenční expedice a hrozí konfrontace, která by mohla podnítit samotnou válku, jíž se Palmerston snaží předejít…Burton, polapený spletitou pavučinou příčiny, následku a nevyhnutelnosti, si příliš neuvědomuje, že v sázce je mnohem více než by mohl vůbec tušit. Ke konečnému střetu dochází v Londýně, kde se Burton v roce 1840 musí postavit muži zodpovědnému za změnu času – Skákajícímu Jackovi!

Chcete si přečíst knihu?Výprava do Měsíčních hor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Hodder. Číst Výprava do Měsíčních hor Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY