Strašidlář: Mezi námi přízraky

Strašidlář: Mezi námi přízraky - Hynek Klimek | Dcparkrx.org

...st 99% spokojených zákazníků Všechny informace o produktu Kniha Strašidlář Mezi námi přízraky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Strašidlář Mezi námi přízraky ... Strašidlář - Mezi námi přízraky - Knihy.ABZ.cz ... . Strašidlář - Mezi námi přízraky. Klimek Hynek, Študlarová Zdeňka. Další díl oblíbené série pohádkových příběhů, které vycházejí z lidových pověstí, je tentokrát o strašidelných přízracích. Dozvíte se, kdo vlastně přízraky jsou, kde je naleznete a zda jsou to bytosti jenom zlé, anebo také hodné. ... E-kniha: Strašidlář - Mezi námi přízraky - Zdeňka Študlarová; Hynek Klimek. ... Strašidlář - Mezi námi přízraky - Knihy.ABZ.cz ... . Dozvíte se, kdo vlastně přízraky jsou, kde je naleznete a zda jsou to bytosti jenom zlé, anebo také hodné. ... E-kniha: Strašidlář - Mezi námi přízraky - Zdeňka Študlarová; Hynek Klimek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. 178 Kč Strašidlář - Mezi námi starobylými strašidly - Klimek Hynek, Študlarová Zdeňka. Rok vydání: 2014 Počet stran: 64 Formát: Vázaná Pojďte s námi za strašidlyVěděli jste, že vedle polednic a klekánic existují i poledníčci a klekáníčci, a také bejválci, obilní mužíčci, sekavé báby a mnohé další zlé i dobrotivé tajemné bytosti, včetně obrovitého ... Strašidlář - Mezi námi přízraky - Hynek Klimek. Vypravěč Ignác, jeden ze smutných přízraků, zavede všechny děti, které mají rády strašidelné příběhy,... Strašidlář - Mezi námi městskými strašidly Klimek Hynek. Tajemné přízraky a strašidla, avšak spolu s nimi i docela potrhlá a legrační strašidýlka představuje přízračná, dříve hříšná ale polepšená dívka Maryčka. Průvodkyně strašidelným světem městských strašidel malé čtenáře seznámí s tajuplnými a ... Strašidlář - Mezi námi přízraky kniha od: Hynek Klimek. 90 % 2 hodnocení ... Strašidlář Mezi námi přízraky od Hynek Klimek v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Strašidlář Mezi námi přízraky. Zdeňka Študlarová, Hynek Klimek. Vypravěč Ignác, jeden ze smutných přízraků, zavede všechny děti, které mají rády strašidelné příběhy, mezi nemilosrdné pány a jiné hříšníky. Strašidlář - Mezi námi starobylými strašidly book. Read reviews from world's largest community for readers. Naši předkové dobře věděli, že když se jim ve... Je také ale pln klišé všeho druhu, známí čeští herci většinou přehrávají ostošest, ústřední duo je zahráno mizerně. Nepříjemně je vidět malý televizní rozpočet, díky čemuž díly ztrácí feeling. Přízraky mezi námi měly potenciál být mnohem lepší... (11.8.2008) Strašidlář Mezi námi přízraky Vypravěč Ignác, jeden ze smutných přízraků, zavede všechny děti, které mají rády strašidelné příběhy, mezi nemilosrdné pány a jiné hříšníky. Jejich duše totiž nenalezly po smrti zasloužený klid, a tak musí tito ...

INFORMACE

AUTOR
Hynek Klimek
DIMENZE
7,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidlář: Mezi námi přízraky.pdf

POPIS

Vypravěč Ignác, jeden ze smutných přízraků, zavede všechny děti, které mají rády strašidelné příběhy, mezi nemilosrdné pány a jiné hříšníky. Jejich duše totiž nenalezly po smrti zasloužený klid, a tak musí tito lidé jako přízraky dodnes obcházet místa, kde za svého pozemského života pobývali nebo kde spáchali zlý skutek. Některé hříšníky provázejí čerti, mnohdy v podobách černých kocourů, koní i jiných zvířat. Autor uvádí také pověsti o lidech, kteří žili spořádaně, ale jejich duše natolik přilnula k místům, kde pobývali, že v přízračné podobě tato místa nadále chrání. Další díl oblíbené série pohádkových příběhů, které vycházejí z lidových pověstí. Všechna místa, kde se čtenáři mohou s přízraky setkat, najdou v ilustrované mapce České republiky, kterou stejně jako ostatní ilustrace v knize krásně ztvárnila Zdeňka Študlarová.

Chcete si přečíst knihu?Strašidlář: Mezi námi přízraky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Klimek. Číst Strašidlář: Mezi námi přízraky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY