Roky v pekle: Vzpomínky politického vězně z 50. let

Roky v pekle: Vzpomínky politického vězně z 50. let - Jaroslav Michálka | Dcparkrx.org

...ického vězně mě natolik zaujaly, že jsem ho požádala, aby své vzpomínky sepsal a zdokumentoval tak porobu muklů, mužů určených k likvidaci, v dobách komunistických vládců ... z pekla | Srovnanicen.cz ... . Roky v pekle si prožil v letech 1952 až 1963. Voják z východní fronty, poválečný pracovník kriminální služby. Roky v pekle: Vzpomínky politického vězně z 50. let Jaroslav Michálka Nakladatelé: Ústav pro studium totalitních režimů , Volvox Globator 2015 Voják z východní fronty, poválečný pracovník kriminální služby, člen Československé sociální demokracie, byl vtažen do severomoravského monstrprocesu s... Zobrazit celý text Roky v pekle Vzpomínky politického vězně z 50. let Vzpomínky politického vězně z 50. let. MICHALKA Jaroslav. Info: Volvox Globator, 2015 (1.) - váz., 250 s ... Roky v pekle (Jaroslav Michálka) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Zobrazit celý text Roky v pekle Vzpomínky politického vězně z 50. let Vzpomínky politického vězně z 50. let. MICHALKA Jaroslav. Info: Volvox Globator, 2015 (1.) - váz., 250 str. EAN: 9788075111319 Roky v pekle prožil autor v letech 1952 až 1963. Voják z východní fronty, poválečný pracovník kriminální služby, člen Československé sociální demokracie byl vtažen do severomoravského monstrprocesu s takzvanými nepřáteli socialismu. Už ve vyšetřovací vazbě mu vyrazili zuby, vyslýchali ho a bili. Vyhrožovali...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Michálka
DIMENZE
11,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Roky v pekle: Vzpomínky politického vězně z 50. let.pdf

POPIS

Kniha odkrývá jeden neznámý příběh, připomínající nejtragičtější období našich poválečných dějin, s nímž jsme se zatím dostatečně nevyrovnali. Roky v pekle prožil autor v letech 1952 až 1963. Voják z východní fronty, poválečný pracovník kriminální služby, člen Československé sociální demokracie, byl vtažen do severomoravského monstrprocesu s takzvanými nepřáteli socialismu. Už ve vyšetřovací vazbě mu vyrazili zuby, vyslýchali ho a bili. Vyhrožovali mu šibenicí. Nic mu neprokázali, přesto byl odsouzen na dvacet pět let. Po necelých třinácti letech byl propuštěn na „svobodu“. Zůstal však nezlomen. Vychází ve spolupráci s Ústavem pro studium totalitních režimů.

Chcete si přečíst knihu?Roky v pekle: Vzpomínky politického vězně z 50. let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Michálka. Číst Roky v pekle: Vzpomínky politického vězně z 50. let Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY