Psychologie písma: Humanistický přístup v poznávání osobnosti z rukopisu

Psychologie písma: Humanistický přístup v poznávání osobnosti z rukopisu - Helena Baková | Dcparkrx.org

...rý rozvinul originální psychoterapeutické pojetí, tzv ... Kniha "Psychologie písma" ... . přístup zaměřený na člověka. ... Psychologie písma - Humanistický přístup v poznávání osobnosti z rukopisu Autor ... Název: Psychologie písma - Humanistický přístup v poznávání osobnosti z rukopisu. Autor: Baková Helena. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Učebnice, vzdělání › Odborné příručky; ISBN: 978-80-247-5154-2. EAN: 9788024751542. Objednací kód: NA252371 Psychologi ... Psychologie písma - Humanistický přístup v poznávání ... ... . EAN: 9788024751542. Objednací kód: NA252371 Psychologie písma - Humanistický přístup v poznávání osobnosti z rukopisu. Datum: 7. 9. 2015 / Helena Baková / Grada Publishing, a. s., 244 s., 399 Kč / Kniha, na našem trhu unikátní, přináší v poznávání osobnosti z rukopisu řadu nových témat. Osobitě propojuje celostní grafologii s přístupem humanistického ... Psychologie písma - Humanistický přístup v poznávání osobnosti z rukopisu Přihlášení ... Psychologie písma v praxi. První z celkem tří na sebe navazujících modulů Ateliéru. Pracujeme se skutečnými zakázkami z poradenské a personalistické praxe. ... Psychologovi písma se z rukopisu noří osobnost jako komplexní celek. ... Grafolog zvládl etapu poznávání a je schopen určit osobnostní rysy klienta....

INFORMACE

AUTOR
Helena Baková
DIMENZE
11,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie písma: Humanistický přístup v poznávání osobnosti z rukopisu.pdf

POPIS

Kniha, která je na našem trhu unikátní, přináší v oblasti poznávání osobnosti z rukopisu řadu nových témat. Osobitým způsobem propojuje celostní grafologii s přístupem humanistického psychologa Carla Rogerse a přibližuje základní principy oboru, jenž poskytuje nejen kvalitní psychodiagnostické závěry, ale i hluboce lidský pohled na člověka. Publikace může sloužit též jako zážitkově-poznávací učebnice. Čtivým, srozumitelným a přitom odborným jazykem vás uvede do metody psychologie písma a objasní ošidnost grafologických přístupů založených pouze na zkoumání jednotlivých znaků v písmu. Dozvíte se o různých „grafologických nástrahách“ a jak jim čelit. Získáte ucelenou představu o práci s písmem od počátku až po výsledný portrét. Na četných rukopisných ukázkách si v uvedených cvičeních vyzkoušíte vlastní vnímavost k písmu nebo namalujete rukopis v „barevné grafologii“ v rámci nového přístupu grafoarte. Kniha osloví každého, kdo chce hlouběji porozumět druhým lidem i sám sobě. Využijí ji studenti psychologie, pedagogiky, andragogiky a příbuzných oborů, odborníci pomáhajících a vzdělávacích profesí, poradci, kouči, grafologové a zájemci o psychologii písma z řad laické veřejnosti.

Chcete si přečíst knihu?Psychologie písma: Humanistický přístup v poznávání osobnosti z rukopisu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Baková. Číst Psychologie písma: Humanistický přístup v poznávání osobnosti z rukopisu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY