Panther: Německá snaha o dosažení převahy na bojišti

Panther: Německá snaha o dosažení převahy na bojišti - Gladys Green, | Dcparkrx.org

...ení převahy na bojišti‎[1], Praha: Grada Publishing, translation of Panther: Germany's quest for combat dominance by Michael Green & Gladys Green, →ISBN, page 217: Velkou výhodou pásů spojených ocelovými čepy bez pouzdra je jednodušší oprava ... PDF Automobily Škoda Octavia II Octavia, Octavia Combi, 4x4 ... ... . Ve srovnání ... Panther: Německá snaha o dosažení převahy na bojišti Gladys Green, Michael Green Nakladatel: Grada 2015 Panther - Německá snaha o dosažení převahy na bojišti ... Německá snaha o dosažení převahy na bojišti. ... Michael Green americká, 1952. Kniha Panther - Německá snaha o dosažení převahy na bojišti je v. Přečtených: 9x: Knihotéce: 7x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Pant ... Panther od 21,33 € - Heureka.sk ... ... Německá snaha o dosažení převahy na bojišti. ... Michael Green americká, 1952. Kniha Panther - Německá snaha o dosažení převahy na bojišti je v. Přečtených: 9x: Knihotéce: 7x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Panther Tank Panther byl mistrovské technické dílo, které v mnoha ohledech předběhlo své protivníky o řadu let. ... Německá snaha o dosažení převahy na bojišti. Green Michael a Gladys. Tlačená kniha. Pevná šitá väzba. ... Německá snaha o dosažení převahy na bojišti. Green Michael a Gladys. Tlačená kniha. Pevná ... 0,00 kč 0 ks zboží . historickÁ literatura; doporučujeme; pŘipravujeme; rekodifikace; prÁvnickÁ literatura V češtině vyšla kniha Panther od Michaela a Gladys Greenových, která nese výmluvný podditutul "Německá snaha o dosažení převahy na bojišti". Kromě důvodů, které vedly k vývoji tohoto tanku, také zachycuje zkušenosti německých tankových posádek. Všetky informácie o produkte Kniha Panther, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Panther. Panther od 21,33 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Německ...

INFORMACE

AUTOR
Gladys Green,
DIMENZE
10,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Panther: Německá snaha o dosažení převahy na bojišti.pdf

POPIS

Pokud vás fascinuje jedna z legend německých tankových vojsk a jeden z nejlepších tanků II. světové války, a nestojíte o stokrát přemílaná všeobecná fakta, sáhněte po této knize. Zachází až do extrémních detailů a bez přehánění se dozvíte o tomto více než důstojném protějšku ruského tanku T-34/85 to, co v jiných publikacích nenajdete. Technické detaily od samotných počátků vývoje tohoto stroje jdou do hloubky a nabízejí zasvěcená porovnání s jinými tanky té doby. Stejně tak tu nechybí, podobně jako tomu bylo v knize o tanku Tiger, informačně bohaté komentáře současníků. Obrazový doprovod nemá chybu, a barevné fotografie jsou přímo excelentní.

Chcete si přečíst knihu?Panther: Německá snaha o dosažení převahy na bojišti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gladys Green,. Číst Panther: Německá snaha o dosažení převahy na bojišti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY