Bylinky z klášterní lékárny: Více než 100 léčivých rostlin

Bylinky z klášterní lékárny: Více než 100 léčivých rostlin - Johannes Gottfried Mayer, | Dcparkrx.org

...sk Bylinky z klášterní lékárny(Mayer Johannes Gottfried, Uehleke Bernhard) - Jedinečná encyklopedie nabízí spojení staleté moudrosti s nejnovějšími vědeckými poznatky ... Bylinky z klášterní lékárny Extrakty Tinktury Masti (2004 ... ... . Čerpá z tradičních receptur a znovu objevuje fascinující kapitolu evropské kultury: klášterní léčitelství. Přes 20 let pátrali autoři v archivech a knihovnách po středověkých pramenech ... Bylinky z klášterní lékárny: více než 100 léčivých rostlin : přesné receptury pro úspěšné domácí použití. V Praze: Knižní klub, 2004. ISBN 80-242-1099-1. Bylinky z klášterní lékárny: Více než 100 léčivých rostlin je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Johannes Gottfried ... KNIŽNÍ KLUB Bylinky z klášterní lékárny - Více než 100 ... ... . V Praze: Knižní klub, 2004. ISBN 80-242-1099-1. Bylinky z klášterní lékárny: Více než 100 léčivých rostlin je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Johannes Gottfried Mayer,. Přečtěte si s námi knihu Bylinky z klášterní lékárny: Více než 100 léčivých rostlin na prazskamuzea1918-2018.cz Impozantním výsledkem jejich dlouholeté práce je tato kniha. Z odkazu předků nám předkládá typ léčby, kterou může bezpečně a úspěšně aplikovat každý, a seznamuje nás také s cennými recepty na bylinkové čaje, obklady a zábaly. (více než 100 léčivých rostlin : přesné receptury pro úspěšné domácí použití) Bylinky z klášterní lékárny Více než 100 léčivých rostlin. Přesné receptury pro úspěšné domácí použití. Počet strán: 408 Rok vydania: 2015 Väzba: viazaná / tvrdá obálka Vydavateľstvo: Knižní klub Kód produktu: 9788024248196 Bylinky z klášterní lékárny více než 100 léčivých rostlin ; přesné receptury pro úspěšné domácí použití: Handbuch der Klosterheilkunde: Heilkraft der Klosterernährung vorbeugen, behandeln, heilen: Kis kolostori patik...

INFORMACE

AUTOR
Johannes Gottfried Mayer,
DIMENZE
4,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Bylinky z klášterní lékárny: Více než 100 léčivých rostlin.pdf

POPIS

Jedinečná encyklopedie nabízí spojení staleté moudrosti s nejnovějšími vědeckými poznatky. Čerpá z tradičních receptur a znovu objevuje fascinující kapitolu evropské kultury: klášterní léčitelství. Přes 20 let pátrali autoři v archivech a knihovnách po středověkých pramenech, probírali se pergameny i nádherně ilustrovanými rukopisy a pečlivě prosívali nepřeberné množství informací. Impozantním výsledkem jejich dlouholeté práce je tato kniha. Z odkazu předků nám předkládá typ léčby, kterou může bezpečně a úspěšně aplikovat každý, a seznamuje nás také s cennými recepty na bylinkové čaje, obklady a zábaly.

Chcete si přečíst knihu?Bylinky z klášterní lékárny: Více než 100 léčivých rostlin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johannes Gottfried Mayer,. Číst Bylinky z klášterní lékárny: Více než 100 léčivých rostlin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY