Pipi Dlouhá punčocha

Pipi Dlouhá punčocha - Astrid Lindgrenová | Dcparkrx.org

...Žáci pracují s ukázkou z knihy Pipi Dlouhá punčocha od Astrid Lindgrenové a poté s přiloženým pracovním listem ... Pipi Dlouhá Punčocha - Astrid Lindgren | Audioknihy-online.cz ... . Materiál je součástí projektu Efektivní zvyšování čtenářské gramotnosti realizovaného za podpory MŠMT. Pipi Dlouhá punčocha (TV film) (1982) Pippi se připravuje na Vánoce (1973) Pipi Dlouhá punčocha - På rymmen med … (1970) Pipi Dlouhá punčocha - Pippi Långstrump … (1970) Pippi na útěku (1970) Pippi v zemi Taka-Tuka (1970) Pipi Dlouhá punčocha (TV seriál) (1969) Pipi, Dlouhá Punčocha - neuvěřitelné příhody devítileté dobrodružky a jejích přátel do podoby audioknihy s písničkami přenesli Barbora Hrzánová, Kryštof Hádek, Rozita Erbanová, Pavel Rímský, Milena Steinmasslová, Radek Holub a další... Kniha obsahuje tyto části: Pipi Dlouhá punčocha; Pipi Dlouhá punčocha se nalodí; Pipi Dlouhá punčocha v Ticho ... Pipi Dlouhá punčocha - Wikipedie ... ... Kniha obsahuje tyto části: Pipi Dlouhá punčocha; Pipi Dlouhá punčocha se nalodí; Pipi Dlouhá punčocha v Tichomoří; Pipi Dlouhá punčocha na chmelnici. STRUČNÝ DĚJ: Pipi je malá zrzavá holka, které trčí copy do všech stran a která je velmi mrštná a silná. Vyrůstala na lodi s tatínkem. Maminka jí zemřela, když byla ... Audo dobrodružná kniha pro děti Pipi Dlouhá Punčocha - Astrid Lindgren. Příhody ze života svérázné devítileté dívenky s nevšedním chováním, jménem (Pipi se celým jménem - v českém překladu - jmenuje Pipilota Citrónie Cimprlína Mucholapka Dlouhá punčocha) i vzezřením, nejsou skutečně ledajaké. Pipi Dlouhá punčocha book. Read 277 reviews from the world's largest community for readers. Podivuhodné příhody ze života svérázné devítileté dívenky Pip... Pipi Dlouhá punčocha. Kdo napsal knihu Pipi Dlouhá punčocha? Autorem je Astrid Lindgren. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu audioknihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Pipi Dlouhá Punčocha - Barbora Dobišarová nebo Kateřina Kocichová Anika - Ladislava Jančíková j.h. nebo Michaela Rotterová j.h. Tomy - Jan Šťava Maminka - Stanislava Havelková 1. policajt - Dalibor Dufek 2. policajt - Jiří Daniel nebo Vladimír Řezáč Učitel - František Herz Má flekatého koně, opičku, obrovskou sílu, kufr plný zlata, zato žádné rodiče. Copy jí trčí jako tykadla a je to pěkné třeštidlo. Pipi Dlouhá punčocha patří k nejslavněšjím dětským hrdinům...

INFORMACE

AUTOR
Astrid Lindgrenová
DIMENZE
5,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Pipi Dlouhá punčocha.pdf

POPIS

Příhody ze života svérázné devítileté dívenky s nevšedním chováním, jménem i vzezřením, nejsou skutečně ledajaké. Pipi bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města, společníkem jí je pouze malá opička. Není však vůbec smutná, prožívá spoustu veselých dobrodružství se svými přáteli. A jednou se dokonce vydá lodí za tatínkem, který je na dalekém ostrově černošským králem… Knížka plná báječných nápadů, bohaté fantazie a jedinečného humoru potěšila už mnoho dětí na celém světě. A sama autorka byla naopak potěšena tím, že příběhy malé Pipi se tolik líbí i českým čtenářům.

Chcete si přečíst knihu?Pipi Dlouhá punčocha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Astrid Lindgrenová. Číst Pipi Dlouhá punčocha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY