Rozbití andělé

Rozbití andělé - Graham Masterton | Dcparkrx.org

...iže ak Mastertonovu sériu o vyšetrovateľke Katie z Garda Síochána čítate skôr kvôli hororu, než kvôli krimi, tak Rozbití andělé naozaj nie sú pre vás ... Rozbití andělé Grahama Mastertona | Pro Muže CZ ... . O to viac nechápem zadný obal, kde Rich Westwood tvrdí, že to „ke konci připomíná spíše horor či fantasy, než detektivku ... Rozbití andělé Hradba mlčení skrývá tajemství, jemuž se nechce věřit. Jednoho chladného jarního rána najdou dva rybáři ranec hadrů plovoucích na řece Blackwater v Corku. Jde o mrtvolu otce Heaneyho, bývalého učitele hudby na místní chlapecké škole. Má svázané ruce a nohy a na krku stopy po škrcení drátem. Druhá kniha z ... Rozbití andělé (Graham Masterton) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Jde o mrtvolu otce Heaneyho, bývalého učitele hudby na místní chlapecké škole. Má svázané ruce a nohy a na krku stopy po škrcení drátem. Druhá kniha ze série o komisařce Katie Maguirové. Hradba mlčení skrývá tajemství, jemuž se nechce věřit. Jednoho chladnéh...

INFORMACE

AUTOR
Graham Masterton
DIMENZE
6,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozbití andělé.pdf

POPIS

Hradba mlčení skrývá tajemství, jemuž se nechce věřit. Jednoho chladného jarního rána zahlédnou dva rybáři v řece Blackwater nedaleko Corku cosi, co připomíná černý pytel s odpadky. Ukáže se, že ve skutečnosti jde o mrtvolu otce Heaneyho, bývalého učitele hudby na místní chlapecké škole. Má svázané ruce i nohy a na krku stopy po škrcení. A co hůř — je vykastrovaný. Případ hluboce zasáhne místní věřící a komisařka Katie Maguirová se ocitne pod velkým tlakem, aby co nejrychleji dopadla pachatele. Pak je ale nalezen další zavražděný kněz… Katie získá důkazy, že v Sirotčinci svatého Josefa došlo ke zločinnému spiknutí. Ví však, že zajde-li ve vyšetřování příliš daleko, přivolá na sebe hněv katolické diecéze. Jestliže chce chytit vraha dřív, než znovu udeří, bude se muset postavit vysokým církevním představitelům a prolomit hradbu mlčení, za níž se po dlouhá desetiletí skrývá strašlivé tajemství. Graham Masterton (nar. 1946) pochází z Edinburghu, v současnosti žije v Surrey v jihovýchodní Anglii. Ve čtyřiadvaceti letech byl jmenován výkonným šéfredaktorem časopisů Penthouse a Penthouse Forum. Proslavil se jako autor hororů — hned jeho prvotina The Manitou (Manitou, 1976) se stala bestsellerem a dočkala se i filmového zpracování. Celkem napsal třicet pět hororových románů, za něž získal mnohá literární ocenění. Tři z těchto knih byly zfilmovány. Píše také horory pro děti a mládež. Série o komisařce Katie Maguirové je prvním Mastertonovým počinem na poli krimi literatury, i když hyperrealistickými popisy drastického násilí nezapře svou minulost autora hororů. Dosud vyšly romány: Bílé kosti (2013; česky Host 2014), Rozbití andělé (2013), Červená lucerna (2014) a Taken for Dead (2014). Dva poslední připravujeme k českému vydání.

Chcete si přečíst knihu?Rozbití andělé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Graham Masterton. Číst Rozbití andělé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY