Pipi Dlouhá punčocha

Pipi Dlouhá punčocha - Astrid Lindgrenová | Dcparkrx.org

...rádí se s Tomym a Anikou, kteří chodí do školy, jsou moc dobře vychovaní a ... Pipi Dlouhá Punčocha - Astrid Lindgren | Audioknihy-online.cz ... ... Pipi Dlouhá punčocha pořádá rozloučení s Vánocemi a všechny děti srdečně zve! Smrk je krásně nazdobený a hned vedle stojí domeček ze sněhu. Uvnitř už je spousta dětí, dortů a zábavy. Ale venku ještě někdo čeká… Nejlepší bude jít se tam honem podívat, protože všechno, co Pipi vymyslí, je chytré a báječné! Ani po 70 letech od prvního vydání neztratila Pipi Dlouhá punčocha nic ze svého vtipu, kouzla a originality. Její bláznivá dobrodružství s kamarády Anikou a Tomem, opičkou panem Nilso ... Pipi Dlouhá punčocha - Wikipedie ... . Její bláznivá dobrodružství s kamarády Anikou a Tomem, opičkou panem Nilsonem a koněm nepřestávají bavit děti na celém světě ani dnes. Pipi t Sekce Charakteristiky obsahuje už celkem 458 prací. Malé číslo v závorce, uvedené vedle názvu slohové práce, znázorňuje aktuální průměrnou známku obdrženou od návštěvníků serveru Český-jazyk.cz (hodnoceno jako ve škole). Slohové práce, u nichž není známka uvedena, nebyly dosud ještě ohodnoceny dostatečným počtem lidí. Ke knize "Pipi Dlouhá punčocha" doporučujeme také: Malý princ Saint-Exupéry, Antoine de Cena: 161 Kč Deník malého poseroutky 1 Kinney, Jeff Cena: 195 Kč Pan Buřtík a pan Špejlička Svěrák, Zdeněk Cena: 212 Kč Krysáci Žáček, Jiří ... Pipi Dlouhá punčocha - referát. iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy. Literární ukázka je z knihy A. Lindgrenové - Pipi dlouhá punčocha z příběhu Pipi přivede žraloka k rozumu. Uitel může žákovi knihu ukázat před plněním pracovního listu, v průběhu práce nebo až po ohodnocení poslední úlohy. Celým pracovním listem žáky provází Pipi. Uitel by s žákem mohl komunikovat o knize o ......

INFORMACE

AUTOR
Astrid Lindgrenová
DIMENZE
3,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Pipi Dlouhá punčocha.pdf

POPIS

Příhody ze života svérázné devítileté dívenky s nevšedním chováním, jménem i vzezřením, nejsou skutečně ledajaké. Pipi bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města, společníkem jí je pouze malá opička. Není však vůbec smutná, prožívá spoustu veselých dobrodružství se svými přáteli. A jednou se dokonce vydá lodí za tatínkem, který je na dalekém ostrově černošským králem… Knížka plná báječných nápadů, bohaté fantazie a jedinečného humoru potěšila už mnoho dětí na celém světě. A sama autorka byla naopak potěšena tím, že příběhy malé Pipi se tolik líbí i českým čtenářům.

Chcete si přečíst knihu?Pipi Dlouhá punčocha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Astrid Lindgrenová. Číst Pipi Dlouhá punčocha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY