FUBI - nejlepší fotbalista v galaxii: 50 tipů pro mladé hráče

FUBI - nejlepší fotbalista v galaxii: 50 tipů pro mladé hráče - Gunther Karsten | Dcparkrx.org

...vodcem. Najdeme v ní 50 rad, na co se mají mladí fotbalisté zaměřit ... Sport | www.rehorovoknihkupectvi.cz ... . Tyto rady však nedává jen tak někdo. Sám FUBI - nejlepší fotbalista v naší galaxii, bude naším průvodcem. Děti se tak od něj dozvědí vtipné a zajímavé historky z jeho planety. 350 tipů pro nejlepší sex. Stovky osvědčených sexuálních tipů. Triky které opravdu neznáte! Bláznivé nápady na radovánky v posteli. Polohy, ve kterých je ukojení zaručené. Upřímná, praktická \"p ... FUBI nejlepší fotbalista v galaxii | KNIHCENTRUM.cz ... . Polohy, ve kterých je ukojení zaručené. Upřímná, praktická \"příručka\" pro každou ženu, která cítí potřebu obohatit svůj sexuální život. Stejně tak super i pro muže. FUBI - nejlepší fotbalista v galaxii. 8. 2. 2016 1510 0 0. Už jste někdy viděli učebnici fotbalu? Že ne? Tak zkuste FUBIho 50 tipů pro mladé hráče. Není to ovšem učebnice plná suché teorie, spíš pracovní... Více. Harper Lee - Jako zabít ptáčka. 5. 2. 2016 1453 0 1. FUBI nejlepší fotbalista v galaxii 50 tipů pro mladé hráče • Šport • Gunther Karsten • Mladá fronta • 2015/06. Miliony kluků (ale i dívek) mají stejný cíl: hrát co nejlépe fotbal. Jejich snem je stát se profesionálními hráči. Profil uživatele vladimir3043 v online antikvariátu TrhKnih.cz. Hledat. Přihlásit; ... FUBI - nejlepší fotbalista v galaxii 50 tipů pro mladé hráče 54 K ... Zatím nejlepší prodejce se kterým jsem se na trhu knih setkala. Knihu odeslal okamžitě a ještě mi i zaslal link na sledování zásilky....

INFORMACE

AUTOR
Gunther Karsten
DIMENZE
12,73 MB
NÁZEV SOUBORU
FUBI - nejlepší fotbalista v galaxii: 50 tipů pro mladé hráče.pdf

POPIS

Miliony kluků (ale i dívek) mají stejný cíl: hrát co nejlépe fotbal. Jejich snem je stát se profesionálními hráči. Ale jak to dokázat? Tato kniha je sestavena tak, aby pomohla dětem ve věku 6–12 let tento sen splnit. Najdeme v ní 50 rad, na co se mají mladí fotbalisté zaměřit. Tyto rady však nedává jen tak někdo. Sám FUBI – nejlepší fotbalista v naší galaxii, bude naším průvodcem. Děti se tak od něj dozvědí vtipné a zajímavé historky z jeho planety. To vzbudí jejich pozornost, aby si pak dále s chutí přečetly další rady a začaly se podle nich řídit. Kromě samotných tipů si vždy děti mohou vyplnit do tabulky počet bodů, aby viděly, jak dobře už danou činnosti zvládají. Po nějakém čase pak zjistí, jaký pokrok v ní udělaly. Doplňkových 10 fotbalových testů v závěru knihy umožňuje každému změřit si své schopnosti. Při opakování testu s odstupem se ukáže, co se hráči v poslední době nejvíce daří a jak se přiblížil tomu, aby z něj byla opravdová hvězda. Tato skvělá knížka naučí mladé fotbalisty, aby na sobě tvrdě pracovali. Bez tréninku se přece v této nejlepší hře na světě (a možná i v celé galaxii!?) nemohou zlepšit.

Chcete si přečíst knihu?FUBI - nejlepší fotbalista v galaxii: 50 tipů pro mladé hráče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gunther Karsten. Číst FUBI - nejlepší fotbalista v galaxii: 50 tipů pro mladé hráče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY