Jedenácté narozeniny: (Willow Falls Series 1)

Jedenácté narozeniny: (Willow Falls Series 1) - Wendy Massová | Dcparkrx.org

...endy Massová. Tentokrát to nebudou narozeniny jako každé jiné! více ... Willow Falls série | Databáze knih ... . Série Willow Falls. Jedenácté narozeniny. Její rodiče se navíc rozhodnou, že místo aby ji vzali s sebou na Madagaskar, kde budou zkoumat pářící rituály lemura zlatého, pojede Tara na léto do Willow Falls ke své tetě, strýčkovi a rozmazlené sestřenici Emily. Série: Willow Falls díl 4 Jazyk: český Počet stran: 288 Poslední díl okouzlující a vtipné knižní řady o městečku Willow Falls, kde se může stát cokoliv a nic není náhoda. Amanda a Leo si už s narozeninami zažili své. Ani tak ale ještě ne ... 1 narozeniny | Sleviste.cz ... . Amanda a Leo si už s narozeninami zažili své. Ani tak ale ještě není všem podivnostem konec. ... Jedenácté narozeniny. 179 Kč ... Slovart Jedenácté narozeniny. (Willow Falls Series 1) - Wendy Massová . Amanda se už neuvěřitelně těší na své jedenácté narozeniny, protože pak bude všechno jinak. Jedenáct je přece o tolik lepší než deset! Jenomže celý den je od začátku jedna velká katastrofa. Poslední díl okouzlující a vtipné knižní řady o městečku Willow Falls, kde se může stát cokoliv a nic není náhoda. Amanda a Leo si už s narozeninami zažili své. ... dospělé, které se honosí nálepkou Young Adult, nyní můžete koupit ve výhodné akci 1+1 ZDARMA Více informací ... Jedenácté narozeniny....

INFORMACE

AUTOR
Wendy Massová
DIMENZE
7,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedenácté narozeniny: (Willow Falls Series 1).pdf

POPIS

Amanda se už neuvěřitelně těší na své jedenácté narozeniny, protože pak bude všechno jinak. Jedenáct je přece o tolik lepší než deset! Jenomže celý den je od začátku jedna velká katastrofa. Nejhorší na tom je, že se Amanda pohádala s nejlepším kamarádem Leem, který má narozeniny v tentýž den a doteď je oslavovali vždycky spolu. Když si jde večer lehnout, je šťastná, že má ten příšerný den konečně za sebou. Anebo se mýlí? Nazítří se totiž narozeniny znovu opakují, a pak zas a znova... a znova. Co se to děje? A jak se z té nekonečné spirály vymotat?

Chcete si přečíst knihu?Jedenácté narozeniny: (Willow Falls Series 1) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wendy Massová. Číst Jedenácté narozeniny: (Willow Falls Series 1) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY