Františkánské misie v Číně (13.-18. století)

Františkánské misie v Číně (13.-18. století) - Vladimír Liščák | Dcparkrx.org

...stran, česky Jak probíhala misijní činnost v Orientu? Byla Františkánská církev ušetřena skandálů? Jako první česká publikace přináší kniha základní přehled dějin františkánských misií v Číně od prvních katolických vyslanců do Mongolské říše v polovině 13 ... Františkánské misie v Číně (13.-18. století) - Vladimír ... ... . století až do Velké perzekuce na konci 18. století. Kniha v úvodu seznamuje čtenáře s vývojem styků mezi ... › Duchovní nauky › Františkánské misie v Číně (13.-18. století) Objednávejte knihu Františkánské misie v Číně (13.-18. století) v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Od 28. 9. do 1. 10. se uskut ... Františkánské misie v Číně / Nejlevnější knihy ... ... › Duchovní nauky › Františkánské misie v Číně (13.-18. století) Objednávejte knihu Františkánské misie v Číně (13.-18. století) v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Od 28. 9. do 1. 10. se uskutečnil v Uherském Hradišti Festival o víře aneb Bůh v UH. Do ulic města v tyto dny vyšlo více než sto misionářů ze všech koutů naší krásné země. Byli ... Kupte knihu Františkánské misie v Číně (Vladimír Liščák) s 22 % slevou za 308 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Františkánské misie v Číně (13.-18. století)-- autor: Liščák Vladimír Byzantské misie aneb Je možné udělat z „barbara" křesťana?-- autor: Ivanov Sergej A. Missions / Misie / Misiones-- autor: Dvořáková Alena, Fischer Viktor Daleká misie-- autor: Jesenský Miloš Ovocie misií-- autor: Kormančík Štefan Františkánské misie v Číně (13.-18. století) kniha od: Vladimír Liščák. 80 % ... Kniha Františkánské misie v Číně (13.-18. století) je v. Přečtených: 1x: Knihotéce: 4x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Dějiny Číny, Taiwanu a Tibetu v datech, 2008; Konfuciánství od počátků do současnosti. Dějiny - pojmy - osobnosti, 2013; Po stopách bratra Odorika. Styky Evropy a mongolské Číny ve 13. a 14. století (s přílohou Biblioteca Odoriciana), 2014; Františkánské misie v Číně (13.-18. století), 2015 ...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Liščák
DIMENZE
3,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Františkánské misie v Číně (13.-18. století).pdf

POPIS

Jak probíhala misijní činnost v Orientu? Byla Františkánská církev ušetřena skandálů? Jako první česká publikace přináší kniha základní přehled dějin františkánských misií v Číně od prvních katolických vyslanců do Mongolské říše v polovině 13. století až do Velké perzekuce na konci 18. století. Kniha v úvodu seznamuje čtenáře s vývojem styků mezi křesťanskou Evropou a Čínou v uvedeném období. Encyklopedická část je věnována významným františkánským misionářům a jejich činnosti, velká část je zaměřena na novověké misie. V knize najdete rozsáhlé informace o příslušných náboženských řádech i o církevním členění mongolské i novověké Číny v rámci františkánské administrativy. Jednotlivá hesla doplňuje výběr pramenů a literatury.

Chcete si přečíst knihu?Františkánské misie v Číně (13.-18. století) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Liščák. Číst Františkánské misie v Číně (13.-18. století) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY