Ptáci našich zahrad: v životní velikosti

Ptáci našich zahrad: v životní velikosti - Daniela Straußová | Dcparkrx.org

...přibližně tak velcí, jako vrabec" a "ptáci velcí jako kos, nebo větší" ... Ptáci našich zahrad v životní velikosti - Daniela Strauß ... ... . Díky tomu, že modřinku, vrabce i kosa zná každý, snadn... Ptáci našich zahrad: v životní velikosti (978-80-247-5600-4) Kniha - autor Daniela Straußová, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ptačí druhy jsou ve skupinách: "velcí jako sýkora modřinka, nebo menší", "přibližně tak velcí, jako vrabec" a "ptáci velcí jako kos, nebo větší". Ptáci našich zahrad v životní velikosti - Straußová Daniela . Ptačí d ... Ptáci našich zahrad - Straußová Daniela | Knihy Dobrovský ... . Ptáci našich zahrad v životní velikosti - Straußová Daniela . Ptačí druhy jsou ve skupinách: velcí jako sýkora modřinka, nebo menší, přibližně tak velcí, jako vrabec a ptáci velcí jako kos, nebo větší. Díky tomu, že modřinku, vrabce i kosa zná každý, snadněji od Ptáci našich zahrad v životní velikosti. Ptačí druhy jsou ve skupinách: "velcí jako sýkora modřinka, nebo menší", "přibližně tak velcí, jako vrabec" a "ptáci velcí jako kos, nebo větší". Díky tomu, že modřinku, vrabce i kosa zná každý, snadněji odhadnete, kde opeřeného návštěvníka své zahrady hledat. Ptáci našich zahrad: v životní velikosti. Daniela Straußová ... Ptáci našich zahrad Autor: Straußová, Daniela Nakladatel: Grada EAN: 9788024756004 ISBN: 978-80-247-5600-4 Překlad: Hartl, Miroslav Popis: 1× kniha, brožovaná, 112 stran, česky Rozměry: 13,5 × 19,4 cm ... Druhy, které pozorujeme v rámci soutěže. Kos černý - nejběžnější obyvatel zahrad. Líbí se jim v keřích nebo pod keři, kde hledají hmyz, žížaly a nepohrdnou ani jablkem nebo jinými plody na stromech a keřích. Poznáte ho i po zvuku, když hlučně přehrabuje zobákem listí. Kniha Ptáci našich zahrad v životní velikosti Přidat komentář. SidoniaL. 3 16. února. Bydlíte-li u lesa jako já, musíte tuhle malou, ale šikovnou knížečku mít stále po ruce, abyste věděli, kdo vám každou chvíli ťuká na dveře. ... Ptáci našich zahrad v životní velikosti - 12 %. ... jako vrabec" a "ptáci velcí jako kos, nebo větší". Díky tomu, že modřinku, vrabce i kosa zná každý, snadněji odhadnete, kde opeřeného návštěvníka své zahrady hledat. V knize je 60 ptačích portrétů. U každého je velká fotografie v životní velikosti s popisem ... Ptáci našich zahrad: v životní velikosti Ptačí druhy jsou ve skupinách: "velcí jako sýkora modřinka, nebo menší", "přibližně tak velcí, jako vrabec" a "ptáci velcí jako kos, nebo větší". Díky tomu, že modřinku, vrabce i kosa zná každý, snadněji odhadnete, kde opeřeného návštěvníka své zahrady hledat. ... Název: Ptáci našich zahrad v životní velikosti. Autor: Daniela Straußová. Titul je zařazen do žánrů: Populárn...

INFORMACE

AUTOR
Daniela Straußová
DIMENZE
5,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptáci našich zahrad: v životní velikosti.pdf

POPIS

S touto přehlednou knihou, plnou výstižných fotografií, snadno dokážete poznat a určit ptáky, kteří se pohybují v zahradě. Autorka zvolila neobvyklou metodu a rozdělila hlavní zahradní ptáky do tří kategorií podle velikosti, což vám určování hodně usnadní. Ptačí druhy jsou ve skupinách: "velcí jako sýkora modřinka, nebo menší", "přibližně tak velcí, jako vrabec" a "ptáci velcí jako kos, nebo větší". Díky tomu, že modřinku, vrabce i kosa zná každý, snadněji odhadnete, kde opeřeného návštěvníka své zahrady hledat. V knize je 60 ptačích portrétů. U každého je velká fotografie v životní velikosti s popisem důležitých rozpoznávacích znaků, často zde najdete také další doplňkovou fotografii, na které uvidíte zbarvení samičky, mláděte či zajímavého chování. V textu zjistíte spoustu zajímavých informací o daném ptačím druhu, v kolečku je tip, jaké prostředí tohoto ptáka láká, nebo podobná informace o jeho životě v zahradě. Na spodním okraji stránky jsou pak přehledně uvedeny informace o nejvyšším možném dosaženém věku, výskytu, tahu, hlasových projevech, hnízdění, typu hnízda, počtu vajec a jejich barvě.

Chcete si přečíst knihu?Ptáci našich zahrad: v životní velikosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Straußová. Číst Ptáci našich zahrad: v životní velikosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY