Přehled pedagogiky: Úvod do studia oboru

Přehled pedagogiky: Úvod do studia oboru - Jan Průcha | Dcparkrx.org

...ní: Vyd. 1. Praha, 269 s. 2000. Nakladatel Přehled pedagogiky úvod do studia oboru pedagogika příručka pro učitele ... Přehled pedagogiky : úvod do studia oboru - Moravian Library ... . Jan Průcha. Moje hodnocení Hodnotil 1 uživatel Přidat do poličky . Všechna vydání 2009, Portál ... Přehled pedagogiky Úvod do studia oboru 200 K ... PRŮCHA, Jan. Přehled pedagogiky :úvod do studia oboru.Vyd. 1. Praha: Portál, 2000. 269 s. ISBN 80-7178-399-4. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS Pedagogika má své kořeny ve filosofii, ze které se oddělila až v 19. století.Pedagogice se věnovali například Sofisté, z filosofů pak Sókratés, Platón, Aristotelés a další. Mezi ... Přehled pedagogiky : úvod do studia oboru ... . století.Pedagogice se věnovali například Sofisté, z filosofů pak Sókratés, Platón, Aristotelés a další. Mezi nejvýznamnější teoretiky pedagogiky patří Jan Amos Komenský, John Locke, Jean Jacques Rousseau, Friedrich Fröbel, Adolf Diesterweg, Johann Heinrich Pestalozzi, Johann Friedrich Herbart, Gustav ... Podobné jednotky. Přehled pedagogiky : úvod do studia oboru / Hlavní autor: Průcha, Jan, 1934- Vydáno: (2006) Přehled pedagogiky : úvod do studia oboru / Hlavní autor: Průcha, Jan, 1934- Vydáno: (2015) Přehled pedagogiky : úvod do studia oboru / Hlavní autor: Průcha, Jan, 1934- Vydáno: (2009) Přehled pedagogiky - úvod do studia oboru Autor: J. Průcha Nakladatel: Portál Vazba: pevná Rozsah: 269 stran A5 Typ: učebnice Hodnocení serveru: * * * * * Kniha je vstupní branou k hlubšímu poznání pedagogiky - orientuje čtenáře, radí mu a nabízí informační zdroje k dalšímu studiu. Přehled pedagogiky orig. lamin. vazba, 1. vydání Autor: Jan Průcha Rok vydání : 2000 Počet stran : 270 Vydal: Portál, Praha Stav: velmi dobrý stav, drobné oděrky Náš kód: GD 03248V Název: Přehled pedagogiky Aukce prodejce wwANTIKVARIATYcz Majitel: Tomáš Maděra Antikvariát Arco, Jeruzalémská 10 110 00 Praha 1 Tel.: +42… Podobné jednotky. Přehled pedagogiky : úvod do studia oboru / Hlavní autor: Průcha, Jan, 1934- Vydáno: (2006) Přehled pedagogiky : úvod do studia oboru / Hlavní autor: Průcha, Jan, 1934- Vydáno: (2000) Přehled pedagogiky : úvod do studia oboru / Hlavní autor: Průcha, Jan, 1934- Vydáno: (2009) Studijní pomůcka (nejen) pro kombinované studium 6 Úvod do pedagogiky [KPD/NÚP, KPD/KÚP] 2016/17 Studijní materiály k povinnému prostudování • PRŮCHA, J. Přehled pedagogiky; Úvod do studia oboru, s. 13-24 • PRŮCHA, J. Moderní pedagogika, s. 13-14, 19-72. Přehled pedagogiky - úvod do studia oboru Autor: J. Průcha Nakladatel: Portál Vazba: pevná Rozsah: 269 stran A5 Typ: učebnice Hodnocení serveru: * * * * * Kniha je vstupní branou k hlubšímu poznání pedagogiky - orientuje čtenáře, radí mu a nabízí informační zdroje k dalšímu studiu. Od Průchy(Přehled PEDAGOGIKY: Úvod do studia oboru, 3., aktualizované vydání, III č...

INFORMACE

AUTOR
Jan Průcha
DIMENZE
5,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Přehled pedagogiky: Úvod do studia oboru.pdf

POPIS

Mezinárodně uznávaný autor shromáždil v přehledné práci informace o současném stavu a trendech v pedagogických vědách; jejich klíčových poznatcích i otevřených otázkách. Velká pozornost je věnována výzkumným metodám a informačním pramenům. Kniha je určena zájemcům o studium učitelství, studentům pedagogických a sociálních oborů, učitelům, pracovníkům v oblasti managementu a státní správy ve školství. Je vhodná pro přípravu k přijímacím zkouškám na pedagogické fakulty, jako úvodní učebnice pro všechny typy škol i referenční příručka pro odborníky v praxi.

Chcete si přečíst knihu?Přehled pedagogiky: Úvod do studia oboru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Průcha. Číst Přehled pedagogiky: Úvod do studia oboru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY