Usmíření – Jak uzdravit své vnitřní dítě

Usmíření – Jak uzdravit své vnitřní dítě - Thich Nhat Hanh | Dcparkrx.org

...tětem. Ale jak s ním navázat spojení a dát mu, co potřebuje? Zkušená terapeutka Susanne Hühn seznamuje čtenáře s možnostmi ... Usmíření - Jak uzdravit své vnitřní dítě - Thich Nhat Hanh ... ... ... Kniha Jak uzdravit své vnitřní dítě iba za 15,21 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Pro autorku knihy Uzdrav své vnitřní dítě s podtitulem Jak se osvobodit ze zajetí své minulosti, Cathryn L. Taylor, je vnitřní dítě opravdovou a hmatatelnou silou v našem životě. V této knize představuje svůj jedinečný léčebný postup pro uzdravení vnitřního dítěte, který uplatňuje na každé vývoj ... Usmíření - Jak uzdravit své vnitřní dítě - Thich Nhat Hanh ... ... . V této knize představuje svůj jedinečný léčebný postup pro uzdravení vnitřního dítěte, který uplatňuje na každé vývojové období ... JAK UZDRAVIT SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ. Chceš mít neustále radost ze života? Cítit se svěže a fascinován okolním světem? Užívat si a být pln energie? Pak uzdrav Tvoje vnitřní dítě! Naše vnitřní děti, pokud jsou zdravé, jsou úžasným zdrojem neutuchající radosti, osvěžení, tvořivosti a úžasu nad životem a jeho krásami. Jak uzdravit své vnitřní dítě. NHAT HANH Thich. Info: ANAG, 2015 (1.) - brož., 168 str. Z angl. přel. P. Jochman Hledáte Uzdravte své vnitřní dítě od Taylor Cathryn L.? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR ... jak se stát sami rodiči svým vnitřním dětem a jak uzdravit jejich stud, hněv a pocity opuštěnosti a osamělosti. Pomocí písemných a verbálních cvičení, řízených imaginací ... Kniha Usmíření - Jak uzdravit své vnitřní dítě (Thich Nhat Hanh) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Projdete přepisem své porodní zkušenosti. Ne nadarmo se říká, jak se rodíme, tak i žijeme. Odložíte velký pytel emocionální bolesti, který si z dětství leckdy nevědomě nesete. Spojíte se s odvahou postavit se za sebe a své hranice. Víc pochopíte sebe, své rodiče, děti i partnery. Zažijete usmíření se svými rodiči. Související články:Pět překvapivě silných způsobů, jak uzdravit své zraněné „vnitřní dítě"Když si přečtete toto, už nikdy nevyhodíte vnitřek banánové slupkyVyhazovala jsem kůru z melounu, dokud mi muž neřekl něco, o čem jsem nevědělaŠokující: Tyto snímky ukazují, jak láska ovlivňuje dětský mozek Upozornění: Tento příspěvek v žádném ......

INFORMACE

AUTOR
Thich Nhat Hanh
DIMENZE
8,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Usmíření – Jak uzdravit své vnitřní dítě.pdf

POPIS

Zenový mistr Thich Nhat Hanh přináší v knize Usmíření jedinečné nahlédnutí na to, jak trénink všímavosti podporuje rovnováhu duševního zdraví. Tranformujte své vědomí k lepšímu životu Kniha Usmíření se zaměřuje na uvědomění našich emocí a nabízí konkrétní postupy k obnovení poškozených vztahů prostřednictvím meditací a cvičení, která pomohou transformovat vědomí a bolest, kterou mnozí z nás zažili jako děti. Usmíření ukazuje, jak se zlost, smutek a strach mohou proměnit v radost a klid, a rovněž učí, jak dýchat, objevovat, přemýšlet a mluvit o našich silných emocích. Kniha je psaná pro širokou veřejnost a je přístupná lidem ze všech prostředí i duchovních tradic.

Chcete si přečíst knihu?Usmíření – Jak uzdravit své vnitřní dítě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thich Nhat Hanh. Číst Usmíření – Jak uzdravit své vnitřní dítě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY