Osamělost prvočísel

Osamělost prvočísel - Paolo Giordano | Dcparkrx.org

...em, se stala v Itálii bestsellerem, když se jí prodalo více než milión kusů ... Kniha: Osamělost prvočísel (Paolo Giordano) | bux.sk ... . Byla rovněž přeložena do dalších jazyků a zaznamenala úspěch po celém světě. V českém překladu Alice Flemrové byla v roce 2009 vydána nakladatelstvím Euromedia-Odeon. Osamělost prvočísel (La solitudine dei numeri primi). 71 likes. Stránka pro všechny fanoušky této knihy a filmu. Přidejte se! ;) Všechny informace o produktu Kniha Osamělost prvočísel - Paolo Giordano, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Osamělost prvočísel - Paolo Giordano. Beletrie: Osamělost prvočísel Autor: Paolo Giordano Mottem knížky Osamělos ... Osamělost prvočísel / La solitudine dei numeri primi (2010 ... ... . Beletrie: Osamělost prvočísel Autor: Paolo Giordano Mottem knížky Osamělost prvočísel je "rozhodnutí uděláme během pár vteřin a jejich následky pak neseme po zbytek života" a je to zase jeden z těch románů, o kterém se dají napsat romány... Osamělost prvočísel Rozhodnutí uděláme během pár vteřin a jejich důsledky pak neseme po zbytek života. Pravdivost tohoto tvrzení doslova na vlastní kůži otestovali protagonisté románu: Alice a Mattia se v dětství rozhodli špatně… Ona se nechtěla stát závodnicí v lyžování a on nehodlal vzít na oslavu ke ... Jeho přesný, chladný styl je adekvátním výrazem světa, kde běžná každodenní gesta jsou ta nejtěžší a kde blízko a daleko jsou relativní pojmy. ••• Paolo Giordano (1982) vystudoval fyziku a Osamělost prvočísel je jeho první román. Získal za něj řadu literárních cen a kniha vyjde v pětatřiceti jazycích. Osamělost prvočísel je filmovou adaptací stejnojmenného románu původně italského fyzika Paola Giordana, který vyšel i u nás a v letech 2009 a 2010 se držel na předních příčkách prodejnosti knih. Před samotnou recenzí nutno uvést, že osobně jsem ho nečetl, což se asi odráží i na hodnocení. Dostupné komentáře znalců předlohy totiž upozorňují na to, že ... Osamělost prvočísel rozhodně není kniha, která se zavděčí každému. Také to není příběh, který vám zvedne náladu, nebo vás vytáhne z deprese. Naopak vás uvrhne do stavu zoufalství a podivna, ze kterého nějakou dobu nebudete moci najít cestu ven. Psychologický snímek Osamělost prvočísel, natočený podle prvního románu fyzika Paola Giordana (nar. 1982), je třetím filmem italského režiséra Saveria Costanza (nar. 1975), absolventa sociologie a teorie komunikací na univerzitě La Sapienza v Římě, který za svůj celovečerní hraný debut Private (2004) získal Donatellova Davida a Zlatého leoparda na MFF v Locarnu. Kupte knihu Osamělost prvočísel od Paolo Giordano na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Paolo Giordano
DIMENZE
12,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Osamělost prvočísel.pdf

POPIS

Rozhodnutí uděláme během pár vteřin a jejich důsledky pak neseme po zbytek života. Pravdivost tohoto tvrzení doslova na vlastní kůži otestovali protagonisté románu: Alice a Mattia se v dětství rozhodli špatně… Ona se nechtěla stát závodnicí v lyžování a on nehodlal vzít na oslavu ke spolužákovi svou mentálně postiženou sestru. Během dospívání hledají svoje místo na světě ještě obtížněji než většina jejich vrstevníků. Mohli by je najít jeden vedle druhého, jen kdyby se dokázali přenést přes traumata z minulosti.

Chcete si přečíst knihu?Osamělost prvočísel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paolo Giordano. Číst Osamělost prvočísel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY