Kouzelník ze Lhasy: Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství

Kouzelník ze Lhasy: Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství - David Michie | Dcparkrx.org

...ie David Kvantový zloděj-- autor: Rajaniemi Hannu Když vtrhne Rudá armáda do Tibetu, je Tändzin Dordže, novic buddhistického kláštera, pověřen misí, která dá jeho životu skutečný smysl ... Kouzelník ze Lhasy: Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství ... . V nejtemnější hodině své vlasti má překročit strmé štíty Himálají a vynést do bezpečí dva starobylé posvátné texty nevyčíslitelné hodnoty a nedozírného významu. O půl století později se vědec Matt Lester ocitá v ... - Kouzelník ze Lhasy. Když vtrhne Rudá armáda do Tibetu, je Tändzin Dordže, novic buddhistického kláštera, pověřen misí, která dá jeho životu skutečný smysl. Všechny informace o pr ... Kniha: Kouzelník ze Lhasy (David Michie) | Martinus ... ... - Kouzelník ze Lhasy. Když vtrhne Rudá armáda do Tibetu, je Tändzin Dordže, novic buddhistického kláštera, pověřen misí, která dá jeho životu skutečný smysl. Všechny informace o produktu Kniha Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajems..., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajems.... Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova. Knihy Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství-- autor: Michie David Dievča vo vojne-- autor: Novic Sara Girl at War-- autor: Novic Sara Dcera války-- autor: Novićová Sara Knihy » Kouzelník ze Lhasy » AKCIA - Argo (1) » AKCIA - Špeciálna zľava (44) ... Kouzelník ze Lhasy Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství ... Když vtrhne Rudá armáda do Tibetu, je Tändzin Dordže, novic buddhistického kláštera, pověřen misí, která dá jeho životu skutečný smysl. ... Kouzelník ze Lhasy . 13,58 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Novi...

INFORMACE

AUTOR
David Michie
DIMENZE
3,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelník ze Lhasy: Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství.pdf

POPIS

Když vtrhne Rudá armáda do Tibetu, je Tändzin Dordže, novic buddhistického kláštera, pověřen misí, která dá jeho životu skutečný smysl. V nejtemnější hodině své vlasti má překročit strmé štíty Himálají a vynést do bezpečí dva starobylé posvátné texty nevyčíslitelné hodnoty a nedozírného významu. O půl století později se vědec Matt Lester ocitá v podobně zásadní životní situaci. Za nevyjasněných okolností je požádán, aby přenesl svůj výzkum, jehož výsledky mohou změnit svět, z Londýna do Los Angeles. Dobrodružné příběhy Tändzina a Matta se odehrávají paralelně, vykazují ale zarážející a překvapivá propojení. Tändzinova fyzicky vyčerpávající a odvážná pouť přes Himálaje, při které je mu Rudá armáda neustále v patách, se v mnohém podobá životní cestě Matta Lestera. I Matt musí překonat řadu traumatizujících problémů, jako je vášnivý vztah se snoubenkou Isabellou nebo potíže spojené se strmou profesní kariérou. V momentě, kdy Tändzin i Matt v rámci svých příběhů čelí konečné katastrofě, se jejich osudy náhle propojí nečekaným a překvapivým způsobem, který nás donutí přehodnotit vše, co jsem si o jejich životech do té chvíle mysleli.

Chcete si přečíst knihu?Kouzelník ze Lhasy: Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Michie. Číst Kouzelník ze Lhasy: Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY