Potulný rytíř

Potulný rytíř - George R.R. Martin | Dcparkrx.org

...d byla v roce 2003 vydána ve sbírce povídek Legends II ... Potulný rytíř - Hra o trůny - Martin George R. R.: od 256 ... ... .Třetí novela The Mystery Knight byla vydána v roce 2013 v antalogii Warriors, kterou editoval Gardner Dozois společně s George R. R. Martinem. Čítárna: Potulný Rytíř - Hra o trůny v komiksu?! Medojed. Loading... Unsubscribe from Medojed? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 68.2K. ... Potulný rytíř Příběh komiksu se odehrává sto let před událostmi epické fantasy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Poté, co přebere me ... George R. R. Martin - Wikipedie ... . R. Martina Píseň ledu a ohně. Poté, co přebere meč a štít svého padlého pána, je mladý Duncan (neboli Dunk) rozhodnutý prosadit se coby rytíř. "Potulný rytíř" je jednou z těch knih, které vás dokážou běhen čtení strhnout, a vy chcete vědět, jak to celé dopadne. Je to způsobeno i velmi příjemnou kresbou, která se celkově ke "Hře o trůny" hodí. Jsou zde výborně vykreslené postavy, ale také prostředí, kdy je celý efekt středověkého kolbiště výstižně ... Potulný rytíř je nadprůměrným komiksem s líbivou, byť mainstreamově laděnou kresbou, jenž snoubí příběh prosycený rytířstvím, zlem, fantasy nádechem a turnajovými kláními, jejichž výjevy jsou v komiksovém podání pastvou pro oči. Dílo funguje perfektně jako prequel a doplněk,...

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
3,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Potulný rytíř.pdf

POPIS

Příběh komiksu se odehrává sto let před událostmi epické fantasy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně.Poté, co přebere meč a štít svého padlého pána, je mladý Duncan (neboli Dunk) rozhodnutý prosadit se coby rytíř. Má štěstí – nedaleko se pořádá klání za účasti těch největších rytířů. Jenže aby se mohl přihlásit, potřebuje někoho, kdo se za neznámého bojovníka zaručí... a to je složitější, než se zpočátku zdálo. Ve světě Sedmi království není nouze o podezřívání, nepřátele, zradu, násilí, dobrodružství... ale i přátele se skrytými plány. Jedním z takových přátel je Egg – páže, které se k Duncanovi přidalo a samo má vlastní tajemství.

Chcete si přečíst knihu?Potulný rytíř ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Potulný rytíř Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY