Bordury křížkovým stehem

Bordury křížkovým stehem - Maria Diazová | Dcparkrx.org

... Maria) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha ... Bordury křížkovým stehem Maria Diazová alternativy ... ... .cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. Kniha: Bordury křížkovým stehem - Více než 200 originálních motivů - Maria Diazová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Bordury můžete použít na ozdobu polštářů, běhounů na stůl, ubrusů, kapesníčků, šál, ručníků - zkrátka brzy zjistíte, že mají široké využití pro mnohé předměty v interiéru. Jsme tu pro v pondělí od ... Celý název: Bordury křížkov ... Křížkový steh, vyšívání křížkového stehu, stehy | vysivani ... ... . Jsme tu pro v pondělí od ... Celý název: Bordury křížkovým stehem; Všechny informace o produktu Kniha Bordury křížkovým stehem Maria Diazová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bordury křížkovým stehem Maria Diazová. Autorka sestavila originální kolekci bordur přísně geometrických vzorů nebo s něžnými květy, jindy s předměty každodenního života či inspirované přírodou. Lemy z vlnovky, lomené čáry, růžiček a tulipánů, srdíček, listů vinné révy, motýlů a ptáčků můžete vyšít jednobarevné, vícebarevné, jen černou bavlnkou nebo modročerné - rovné a rohové. Hledáte Bordury křížkovým stehem - Více než 200 originálních motivů od Diazová Maria? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Bordury křížkovým stehem - Více než 200 originálních motivů (Maria Diazová)(Maria Diazová) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Bordury křížkovým stehem - Více než 200 originálních motivů Diazová Maria Autorka sestavila originální kolekci bordur přísně geometrických vzorů nebo s něžnými květy, jindy s předměty každodenního života či inspirované přírodou. Autorka sestavila originální kolekci bordur přísně geometrických vzorů nebo s něžnými květy, jindy s předměty každodenního života či inspirované přírodou. Lemy z vlnovky, lomené čáry, růžiček a tulipánů, srdíček, listů vinné révy, motýlů a ptáčků můžete vyšít jednobarevné, vícebarevné, jen černou bavlnkou nebo modročerné rovné a rohové. Kupte knihu Bordury křížkovým stehem od Maria Diazová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Bordury křížkovým stehem Maria Diazová Háčkované bordury - 75 vzorů pro lemování, rohy a obloučky A.S. Création 302902 Vliesová bordura Esprit Kids 4, rozměry 0,17 x 5 m A.S. Création 219312 Vliesová dětská bordura ESPRIT Kids 2, Rozměr 0,13 x 5 m Zajímavé kategorie ... Bordury křížkovým stehem. Kdo napsal knihu Bordury křížkovým stehem? Autorem je Maria Diaz. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Na stuhy vyšíváme nejčastěji křížkovým nebo gobelínovým stehem drobné motivy. Stuhy najdou uplatnění n...

INFORMACE

AUTOR
Maria Diazová
DIMENZE
12,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Bordury křížkovým stehem.pdf

POPIS

Autorka sestavila originální kolekci bordur přísně geometrických vzorů nebo s něžnými květy, jindy s předměty každodenního života či inspirované přírodou. Lemy z vlnovky, lomené čáry, růžiček a tulipánů, srdíček, listů vinné révy, motýlů a ptáčků můžete vyšít jednobarevné, vícebarevné, jen černou bavlnkou nebo modročerné – rovné a rohové. Bordury můžete použít na ozdobu polštářů, běhounů na stůl, ubrusů, kapesníčků, šál, ručníků – zkrátka brzy zjistíte, že mají široké využití pro mnohé předměty v interiéru.

Chcete si přečíst knihu?Bordury křížkovým stehem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maria Diazová. Číst Bordury křížkovým stehem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY