Dadakorespondence

Dadakorespondence - Vladimír Syrovátka | Dcparkrx.org

...étní situace). Dadakorespondence čili vejdi směle ve styk s úřady Korespondence s úřady často postrádá cokoliv, co by alespoň trochu připomínalo humor ... Tip na knihu: Korespondence naruby (Vladimír Syrovátka ... ... . Člověk jen zahlédne úřední obálku nebo hlavičkový papír a přitíží se mu. Kniha Dadakorespondence Přidat komentář. magdalena0650. 22.06.2019. Velmi jsem se pobavila a fotografie autorových objektů, respektive vynálezů mě zaujaly. ... Kniha: Dadakorespondence - Vladimír Syrovátka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naš ... Tip na knihu: Korespondence naruby (Vladimír Syrovátka ... ... . ... Kniha: Dadakorespondence - Vladimír Syrovátka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Dadakorespondence. Vladimír Syrovátka. Jádrem knihy Vladimíra Syrovátky jsou dopisy, které adresoval významným úřadům a institucím (patří mezi ně Kancelář prezidenta republiky, Magistrát hlavního města Prahy či Státní úřad pro jadernou bezpečnost, Divadla Spejbla... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Dadakorespondence. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slev...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Syrovátka
DIMENZE
10,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Dadakorespondence.pdf

POPIS

Jádrem knihy Vladimíra Syrovátky jsou dopisy, které adresoval významným úřadům a institucím (patří mezi ně Kancelář prezidenta republiky, Magistrát hlavního města Prahy či Státní úřad pro jadernou bezpečnost, Divadla Spejbla a Hurvínka, Vojenský historický ústav Praha a další). Autor v nich předkládá s naprosto vážnou tváří nejrůznější kuriózní stížnosti, žádá odpovědi na paradoxní otázky či navrhuje nejrůznější zlepšení (jak sám říká, dadaistické inovativní návrhy) či doporučení. Tyto instituce musí pisateli ze zákona odpovědět, z čehož pramení humorné a absurdní kontrasty – hravost dotazu zde stojí proti úřední strohosti a automatismu. Absolutní absence smyslu pro humor a nadsázky u téměř všech oslovených (odpovědi jsou přetištěny v plném znění, bez úprav) velmi zřetelně odhaluje vyprázdněnost frází a klišé i absurditu byrokratického systému, které se Vladimír Syrovátka svým působením snaží narušit a vnést do našeho života neotřelý pohled a pestrost nekonvenčního myšlení.

Chcete si přečíst knihu?Dadakorespondence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Syrovátka. Číst Dadakorespondence Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY