Mise zapomnění

Mise zapomnění - María Dueňasová | Dcparkrx.org

... více o použitých formátech a ochranách e-knih ... Mise zapomnění - 9788074628245 od Jota - Knihacek.cz ... . Ukázky ke stažení: ePUB Kindle. Stáhnout do PC Odeslat na Kindle. mise zapomnĚnÍ nikoho neznám a kde nikdo nezná mě. Vím, že je teď naprosto nevhodná doba, těsně před začátkem školního roku, ale zavolej mi, prosím tě, jakmile budeš moct." Mise zapomnění je druhá kniha, která autorce u nás vyšla *) Dlouho jsem se rozmýšlela, jaké sepíšu resumé o této knížce. Ze začátku mě čtení opravdu nebavilo. Nějak ... Mise zapomnění - 9788074628245 od Jota - Knihacek.cz ... . Ze začátku mě čtení opravdu nebavilo. Nějak jsem se nemohla začíst. Když se Blanka začala probírat těmi horami papírů, které po sobě zanechal španělský profesor Andres Fontana, začaly se ... Mise zapomnění je dalším stejně dobrým románem Maríi Dueñasové jako její Čas mezi šitím, který jsem rovněž zhltla na jeden zátah, a už teď se moc těším na další knihu od této autorky. Autorkou recenze je Lucie Bednářová. Přidat komentář Mise zapomnění 368,-98,-Není dostupné Mise zapomnění Profesorka Blanca Pereaová se v hluboké citové krizi po r...

INFORMACE

AUTOR
María Dueňasová
DIMENZE
7,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Mise zapomnění.pdf

POPIS

To nejlepší v životě je vždy před námi. Zvrat osudu. Cesta. Druhá šance. Profesorka Blanca Pereaová se v hluboké citové krizi po rozvodu rozhodne přijmout nabídku stipendijního pobytu na malé univerzitě ve fiktivním městečku Santa Cecilia v Kalifornii. Nový život v kampusu a její práce, katalogizace díla zemřelého hispanisty Andrése Fontany, jsou nakonec mnohem zajímavější a podnětnější, než čekala. Seznamuje se s Danielem Carterem, přitažlivým americkým kolegou, a postupně proniká do spletité sítě milostných vztahů, intrik a skrytých tajemství, která neměla vyjít na světlo. V románu se prolínají a nakonec protnou osudy všech tří protagonistů, rozprostřené v prostoru i čase, mezi Španělskem a Spojenými státy, mezi přítomností a minulostí, od pátrání po zapomenutých františkánských misiích v Kalifornii přes osudy španělských republikánských intelektuálů, kteří odešli do exilu po občanské válce, až po nadčasové hledání lásky, druhých šancí a usmíření. Mise zapomnění je velký román vyprávěný výrazným ženským hlasem. Další skvělý román Maríe Duenasové, napsaný lyrickou prózou a zaplněný nezapomenutelnými postavami stejně jako Čas mezi šitím, je poctou druhým šancím, usmíření a novým začátkům.

Chcete si přečíst knihu?Mise zapomnění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor María Dueňasová. Číst Mise zapomnění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY