Vše o zahradě: Váš zelený rádce

Vše o zahradě: Váš zelený rádce - - | Dcparkrx.org

...e neuveden ... Poslat na email. Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení: zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku, elektřina a voda, posezení, zásady feng-šuej; půda a kompost - půdní druhy, zpracování, kypření, termokompostéry, rychlokomposty; práce na zahradě ... Feng suej dum a zahrada | Stojizato.sme.sk ... ... Vše o zahradě - Váš zelený rádce - neuveden Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení: zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku, elektřina a voda, posezení, zásady feng-šuej; půda a kompost - půdní druhy, zpracování, kypření, termokom... Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení: zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku, elektřina a voda, posezení, zásady feng-šuej; půda a komp... Vše o zahradě - Váš zelený rádce - kolektiv autorů | Databáze knih Title: Vše o zahradě - Váš zelený rádce, A ... Kniha Vše o zahradě - Váš zelený rádce | Dobré Knihy.cz ... ... Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení: zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku, elektřina a voda, posezení, zásady feng-šuej; půda a komp... Vše o zahradě - Váš zelený rádce - kolektiv autorů | Databáze knih Title: Vše o zahradě - Váš zelený rádce, Author: Great Content s.r.o., Name: Vše o zahradě - Váš zelený rádce, Length: 16 pages, Page: 1, Published: 2017-03-21 ... Vše o zahradě ... Vše o zahradě - Váš zelený rádce - 2.vydání . Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení: zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku ... Úvodní stránka Populárně náučná Domov a zahrada Užitková zahrada Vše o zahradě - Váš zelený rádce. ... Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení: zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku, elektřina a voda, posezení, zásady feng-šuej; půda a kompost - půdní druhy, zpracování, kypření ... Vše o zahradě - Váš zelený rádce . Knižní klub, 2015. Vydavateľstvo Knižní klub, 2015. Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení: zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku, elektřina a voda, posezení, zásady feng-šuej; půda a kompost - půdní druhy, zpracování, kypření, termokompostéry, rychlokomposty Vše o zahradě - Váš zelený rádce - 2.vydání . Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení: zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku ... Název: VŠE O ZAHRADĚ - Váš zelený rádce Autor: kolektiv Ilustrace: tabulky Vydání: 1. Rok vydání: 2007 Nakladatel: KK Počet stran: 416 Vazba: tvrdá Stav: výborný viz.foto, větší formát A4- Vše o zahradě - váš zelený rádce, autor: autor neuveden, rok vydání: 2015 Antikvariát s více než 30 798 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Dům knihy.cz > Knihy > Příroda a zahrada > Vše o zahradě. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Vše o zahradě. Váš zelený rádce. autor neuveden. Info: Euromedia Group - Knižní k...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Vše o zahradě: Váš zelený rádce.pdf

POPIS

Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení. Zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku, elektřina a voda, posezení, zásady feng-šuej Půda a kompost - půdní druhy, zpracování, kypření, termokompostéry, rychlokomposty · Práce na zahradě - nářadí, výsadba, zavlažování, hnojení, ochrana rostlin, plevele, zahradničení podle Měsíce · Rozmnožování rostlin - sadbovače, nákup osiva, výsev, vegetativní množení, substrát, štěpování, získávání roubu · Užitková zahrada - zeleninová, bylinková, ovocná · Okrasná zahrada - stromy a keře, rhododendrony, růže, trvalky, trávy, bambus, kapradiny, letničky, cibuloviny, trávník, skalky, suché zídky · Balkony a terasy - balkonové a nádobové rostliny · Skleníky, netkané textilie, fólie - pařeniště, kultury rostlin · Zahradní jezírka - stavba, úprava, filtrace vody, rostliny, ryby, řešení problémů · Živočichové v zahradě - hmyz, obojživelníci, plazi, ptáci, savci. Publikace je nabitá praktickými radami pro každé roční období. Zahrádkářský slovník i poradna v jednom.

Chcete si přečíst knihu?Vše o zahradě: Váš zelený rádce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Vše o zahradě: Váš zelený rádce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY