Nádherný život

Nádherný život - Danielle Steel | Dcparkrx.org

...ts Holder; AdRev Publishing, CMRRA, ASCAP, BMI - Broadcast ... Život je nádherný - YouTube ... ... Slovanský sněm na Valašsku 2017. Building the TotalBoat work skiff - I love it when a skiff comes together (Episode 37) - Duration: 13:49. Tips from a Shipwright Recommended for you Nádherný život v prírode - Beautiful nature Milan Trandžík. Loading... Unsubscribe from Milan Trandžík? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 1.46K. Život Blaise McCarthyové se zdá být perfektní. J ... Nádherný Boh - YouTube ... .46K. Život Blaise McCarthyové se zdá být perfektní. Je oblíbenou reportérkou, denně připravuje pořady o hlavních tématech domácí i světové politiky. Lidé kolem ní obdivují její energickou povahu, profesionalitu, chuť do práce a neutuchající optimismus. Život Blaise McCarthyové se zdá být perfektní. Je oblíbenou reportérkou, denně připravuje pořady o hlavních tématech domácí i světové politiky. Lidé kolem ní obdivují její energickou povahu,... Nádherný život - Danielle Steel. Život Blaise McCarthyové se zdá být perfektní. Je oblíbenou reportérkou, denně připravuje pořady o hlavních tématech... Román Život je nádherný svým způsobem završuje volný a předem neplánovaný triptych jednoho příběhu: v Indiánském běhu se vše začíná, v Roku kohouta graduje a Život je nádherný ho uzavírá, končí. Tak jako se o předešlém díle mluvilo jako o autobiografickém, i zde bychom takovou stopu...

INFORMACE

AUTOR
Danielle Steel
DIMENZE
3,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Nádherný život.pdf

POPIS

Život Blaise McCarthyové se zdá být perfektní. Je oblíbenou reportérkou, denně připravuje pořady o hlavních tématech domácí i světové politiky. Lidé kolem ní obdivují její energickou povahu, profesionalitu, chuť do práce a neutuchající optimismus. Málokdo však ví o jejím soukromém životě, který není zdaleka tak šťastný. Blaisina dcera Salima od dětství trpí těžkým typem diabetu, jehož následkem postupně ztratila zrak. Blaise pro dceru našla speciální školu, kde se může vzdělávat a zároveň je jí poskytnuta nepřetržitá asistence a lékařská péče. Salima tak žije odděleně od matky, v prostředí, které časem přijme za vlastní. Když je škola uzavřena, Salima se vrací zpátky k matce do newyorského apartmánu v doprovodu svého nového asistenta Simona. Salimin návrat s sebou přináší velké výzvy, ale i spoustu obav a komplikací, s nimiž není snadné se vypořádat. Blaise musí koordinovat péči o dceru se svojí náročnou prací. Salima si musí zvyknout na nové prostředí, stejně tak jako matka na její limity. A obě se pak musí vypořádat s přítomností Simona, z něhož ani jedna nejsou nadšené.

Chcete si přečíst knihu?Nádherný život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danielle Steel. Číst Nádherný život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY