Agresivita a kriminalita školní mládeže: 2., aktualizované a rozšířené vydání

Agresivita a kriminalita školní mládeže: 2., aktualizované a rozšířené vydání - Zdeněk Martínek | Dcparkrx.org

...ry 25 % Agresivita a kriminalita školní mládeže ... Zdeněk Martínek: Agresivita a kriminalita školní mládeže ... ... . Zdeněk Martínek 2., aktualizované a rozšířené vydání GRADA 2015 Kniha, čeština, 192 stran . 0187849Kód: Skladem u výrobce, expedice min. 3 dny, nejlépe dotaz mailemDostupnost: Agresivita a kriminalita školní mládeže. 2., aktualizované a rozšířené vydání Jak je možné, že to, co v chování dětí bylo před... Agresivita a kriminalita školní mládeže - Zdeněk Martínek . Jak je možné, že to, co v chování dětí byl ... Agresivita a kriminalita školní mládeže | eKnihy ... ... . Jak je možné, že to, co v chování dětí bylo před dvaceti lety nepředstavitelné, se dnes stává normou? Renomovaný český autor seznamuje odbornou i laickou veřejnost s druhy, příčinami a důsledky agrese, se kterými se lze setkat ve školním prostředí, a ... E-kniha: Agresivita a kriminalita školní mládeže (Zdeněk Martínek). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kurz studenty seznamuje s problematikou vybraných výchovných problémů ve školách a rizikového chování mládeže v širším kontextu společenského vývoje (historický pohled na školní nekázeň, současná společnost a rizikové chování mládeže, vybrané výchovné problémy a jejich bližší specifikace), příčinami agresivity u dětí a mládeže, faktory ... Agresivita a kriminalita školní mládeže - Martínek Zdeněk. Jak je možné, že to, co v chování dětí bylo před dvaceti lety nepředstavitelné, se dnes... Agresivita a kriminalita školní mládeže. 2., aktualizované a rozšířené vydání. Praha: Grada, 2015. Pedagogika (Grada). ISBN 978-80-247-5309-6. Newton N, Foshee D, Newton M. Experimental inhibition of labor through environmental disturbance. Obstet Gynecol. 1966 Mar;27(3):371-7. Agresivita a kriminalita školní mládeže, 2., aktualizované a rozšířené vydání. Zdeněk Martínek. 192 stran. Předpokládaný datum vydání 23.04.2020: Sleva 13% z 249,- pedagogika - výchova a vzdělávání - odborná lékařská literatura, lékařské knihy, fonendoskopy, skalpely, pinzety, modely zubů, dentální nástroje, literatura pro studenty lékařských fakult, prodej odborné literatury Řeší problematiku mládeže jako ohrožené sociální skupiny. Studentům bude prezentován přehled základních pojmů a přístupů, které budou dále diskutovány a problematizovány. ... Martínek, Z. Agresivita a kriminalita školní mládeže. 2., aktualizované a rozšířené vydání. Praha: Grada, 2015. 190 s. ISBN 978-80-247 ......

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Martínek
DIMENZE
12,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Agresivita a kriminalita školní mládeže: 2., aktualizované a rozšířené vydání.pdf

POPIS

Jak je možné, že to, co v chování dětí bylo před dvaceti lety nepředstavitelné, se dnes stává normou? Renomovaný český autor seznamuje odbornou i laickou veřejnost s druhy, příčinami a důsledky agrese, se kterými se lze setkat ve školním prostředí, a aktuálně se zabývá také novými fenomény patologického chování dětí, jako je kyberšikana. V posledních letech začalo stoupat procento dětí, které mají problémy s chováním, v klasických třídách a vyučovacích hodinách jsou nezvladatelné, narušují klima celé třídy, do jisté míry znamenají i ohrožení ostatních spolužáků. Učitelé jsou při jejich vedení bezbranní a bezradní a mnohdy se i jejich rodiče dostávají do pozice bezmocných a nešťastných lidí. Publikace proto odpovídá na otázky, které slýchá většina odborníků zabývajících se patologickým chováním dětí a mládeže:Kde pramení zvýšené agresivní chování dětí a mládeže?Jak pracovat s problémovým dítětem? Autor, zkušený odborník s dlouholetou praxí, seznamuje pedagogickou veřejnost, studenty učitelství, rodiče a vychovatele se způsoby agresivního chování dětí a mládeže ve škole, s druhy agresí, s nimiž se mohou setkat ve školním prostředí, a také s jejich příčinami a důsledky pro další vývoj jedince. Nově je doplněna kapitola o kyberšikaně.

Chcete si přečíst knihu?Agresivita a kriminalita školní mládeže: 2., aktualizované a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Martínek. Číst Agresivita a kriminalita školní mládeže: 2., aktualizované a rozšířené vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY