Kůže

Kůže - Mo Hayder | Dcparkrx.org

...), nebo u některých zvířat kožich, kožešina je orgán pokrývající těla obratlovců včetně člověka (kde se nazývá lidská kůže) ... Kůže - pinterest.com ... .Odděluje vnitřní prostředí organismu od vnějšího prostředí. U většiny savců je z větší části pokryta ochlupením (někdy tzv. srstí), u ryb bývá pokryta šupinami, u ptáků peřím Kůže obsahuje tzv. přídatné kožní orgány, někdy označované jako „kožní deriváty" nebo adnexa: vlasy a chlupy, nehty, mazové a potní žlázy, pachové žlázy, mléčné žlázy. Poradna lékaře. Dobrý den. Mám takový choulostivý dotaz. V podřišku ( nad penisem ) mám vyrážku cca 10x10 cm, která mi sahá i na k ... Neumírejme Mladí - Kůže - YouTube ... . Poradna lékaře. Dobrý den. Mám takový choulostivý dotaz. V podřišku ( nad penisem ) mám vyrážku cca 10x10 cm, která mi sahá i na kořen ... Detailní pohled do nitra lidského těla. Dokumentární série BBC. 1x05. 30.1.2020 - Ex...

INFORMACE

AUTOR
Mo Hayder
DIMENZE
6,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Kůže.pdf

POPIS

Mo Hayder nás znovu vtahuje do děsivého, temného světa. Natolik děsivého, že tentokrát se začne bát i detektiv Caffery. Na odlehlém místě za městem byla nalezena mrtvola ženy v pokročilém stádiu rozkladu. Policie došla k závěru, že šlo o sebevraždu, a soudní patoložka tuto domněnku potvrdila. Jeden člověk však stále pochybuje: detektiv Jack Caffery. A pochybnosti se přemění v jistotu, když policejní potápěčka Blecha Marleyová vyloví ze zatopeného lomu torzo psa. Ten pes patřil mrtvé ženě. A před smrtí ho kdosi stáhl z kůže. Caffery ví, že něco takového by před smrtí žádný sebevrah neudělal. A protože chce kolegům dokázat, že se mýlili, začne postupně pronikat do tajů předčasně ukončeného života Lucy Mahoneyové. A zatímco nalézá temná zákoutí, o nichž neměli tušení ani Lucyini blízcí, začíná se ho zmocňovat podivný neklid. Jako by ho někdo sledoval... A pak je nalezena další žena, jejíž mrtvola jako by byla kopií té předchozí. Události nabírají rychlý spád. Caffery se ocitá v jejich víru a znovu se přesvědčuje, že každý člověk v sobě skrývá cosi temného: zavražděná žena, majitel starožitnictví, on sám... a také jeho blízká kolegyně.

Chcete si přečíst knihu?Kůže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mo Hayder. Číst Kůže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY