Nikdy není pozdě na šťastné dětství: Jak překonat minulost

Nikdy není pozdě na šťastné dětství: Jak překonat minulost - Ben Furman | Dcparkrx.org

...astné dětství není nikdy pozdě. K tomu ale řekne naše racionální myšlení: blbost, minulost měnit nejde ... Nikdy není pozdě na šťastné dětství / Najlacnejšie knihy ... . Ale každý z nás má ještě pravou půlku mozku. A tam je intuice, která funguje v přítomnosti. A co je teď, dá se i teď změnit," míní na základě svých zkušeností Kuby. Pokud podle ... Jak překonat minulost. FURMAN Ben. Info: Portál, 2015 (1.) - brož., 144 str. Z fin. přel. J. Sandqvist EAN: 9788026208204 Nikdy není pozdě na šťastné dětství autor: Furman Ben doporučená ... Nikdy neni pozde na stastne detstvi levně | Mobilmania zboží ... . přel. J. Sandqvist EAN: 9788026208204 Nikdy není pozdě na šťastné dětství autor: Furman Ben doporučená cena: 199 Kč naše cena:169Kč Individualismus a holismus v sociologii autor: Šubrt Jiří doporučená cena: 260 Kč naše cena:226Kč Jak překonat strach z veřejného vystoupení ... Nikdy není pozdě na šťastné dětství s podtitulem Jak překonat minulost v květnu vydává nakladatelství Portál. Je to dílo, které bylo zahrnuto mezi stovku mistrovských děl z oboru psychoterapie. Nikdy není pozdě na šťastné dětství - Ben Furman. Jak překonat minulost. ... údaje o vašem chování na webu, zejména zboží a služby, které si zobrazujete, odkazy, na které klikáte, způsob pohybu po našem webu a posouvání obrazovky a také údaje o zařízení, ... Nikdy není pozdě na šťastné dětství - Ben Furman Jednou kolem finského psychoterapeuta Bena Furmana projel motocyklista, který měl na předním skle anglický nápis „Nikdy není pozdě na šťastné dětství". Snaha této větě porozumět se Furmanovi stala impulzem k napsání knihy. •Na cca 5 stran rozhovor s učitelem na téma: 1. část: Jak učitel může ovlivňovat výchovu dětí ve škole? S vaší reflexí odpovědí, jak jeho ... •FURMAN, en. Nikdy není pozdě na šťastné dětství - Jak překonat minulost. Vyd. 1. Praha: Portál, 120 s. ISN: 978-80-262-0820-4....

INFORMACE

AUTOR
Ben Furman
DIMENZE
4,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Nikdy není pozdě na šťastné dětství: Jak překonat minulost.pdf

POPIS

Jednou kolem finského psychoterapeuta Bena Furmana projel motocyklista, který měl na předním skle anglický nápis „Nikdy není pozdě na šťastné dětství“. Snaha této větě porozumět se Furmanovi stala impulzem k napsání knihy. Ve dvou rodinných časopisech uveřejnil malý dotazník zahrnující tři otázky: „Co vám osobně pomohlo zvládnout obtížné dětské zážitky?“, „Co jste se naučili ze svého těžkého dětství?“, „Jak jste později v životě získali zážitky, které vám v dětství chyběly?“ Následně obdržel na 300 dopisů. Na základě jejich četby a zkušeností se svými klienty i z různých literárních zdrojů Furman došel k následujícím zjištěním: Važte si toho, jakým způsobem jste překonali těžkosti svého života. Vnímejte své problémy jako zkoušky, které vás mohou dostat dále. Všímejte si zdrojů, které jsou ve vás a kolem vás. Zaměřujte pozornost na znamení, která ukazují, že jste na správné cestě. Uvědomte si, co od života očekáváte. Důvěřujte, že si zasloužíte dobrou budoucnost.

Chcete si přečíst knihu?Nikdy není pozdě na šťastné dětství: Jak překonat minulost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ben Furman. Číst Nikdy není pozdě na šťastné dětství: Jak překonat minulost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY