Bohumil Hrabal:pokus o portrét

Bohumil Hrabal:pokus o portrét - Jiří Pelán | Dcparkrx.org

...an, česky Rozměry: 14 × 19,5 cm Rok vydání: 2002 Kniha: Bohumil Hrabal:pokus o portrét - Jiří Pelán Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Jiří Pelán - Wikipedie ... . O čem je kniha Bohumil Hrabal: pokus o portrét? Nové vydání po mnoho let již zcela rozebrané knihy předního českého romanisty - esejisty a překladatele, jež patří k tomu nejlepšímu, co u nás bylo napsáno o díle Bohumila Hrabala. Pelánova přesná, hutná a přitom přehledná a čtivá syntetická studie zachycuje celé ... Bohumil Hrabal: pokus o portrét. Jiří Pelán. Nové vydání po mnoho let již zcela rozebrané knihy předního českého romanisty - esejisty a překladatele, jež patří k tomu nejlepšímu, co u ... Pokus o Hrabalův portrét: máš otevřený oči a máš otevřenou ... ... . Pelánova přesná, hutná a přitom přehledná a čtivá syntetická studie zachycuje celé ... Bohumil Hrabal: pokus o portrét. Jiří Pelán. Nové vydání po mnoho let již zcela rozebrané knihy předního českého romanisty - esejisty a překladatele, jež patří k tomu nejlepšímu, co u nás bylo napsáno o díle Bohumila Hrabala. Bohumil Hrabal se narodil jako občan rakousko-uherské monarchie na Moravě, v tradiční spirituální entitě geografického území země „Čechy a Morava", v oblasti nešťastného strategického významu evropské politiky. ... Bohumil Hrabal: pokus o portrét. 1. vydání. Praha: Torst, 2002, 72 s. Svazky úvah & studií. ISBN 80 ... Nové vydání po mnoho let již zcela rozebrané knihy předního českého romanisty - esejisty a překladatele, jež patří k tomu nejlepšímu, co u nás bylo napsáno o díle Bohumila Hrabala. Pelánova přesná, hutná a přitom přehledná a čtivá syntetická studie zachycuje celé Hrabalovo literární dílo, jak postupně vznikalo v průběhu šedesáti let. Kupte knihu Bohumil Hrabal: pokus o portrét (Jiří Pelán) s 15 % slevou za 192 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kupte knihu Bohumil Hrabal: Pokus o portrét od Jiří Pelán na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % 2002: Bohumil Hrabal: pokus o portrét (Praha: Torst) 2007: Kapitoly z francouzské, italské a české literatury (Praha: Karolinum) Překlady. z francouzštiny; z italštiny; staročeštiny; z portugalštiny; z němčiny; Odkazy Reference Bohumil Hrabal - Pokus o portrét Jiří Pe...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pelán
DIMENZE
9,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Bohumil Hrabal:pokus o portrét.pdf

POPIS

Nové vydání po mnoho let již zcela rozebrané knihy předního českého romanisty – esejisty a překladatele, jež patří k tomu nejlepšímu, co u nás bylo napsáno o díle Bohumila Hrabala. Pelánova přesná, hutná a přitom přehledná a čtivá syntetická studie zachycuje celé Hrabalovo literární dílo, jak postupně vznikalo v průběhu šedesáti let. Autor k Hrabalovu dílu přistupuje jako komparatista a zařazuje jej tak organicky do kontextu literatury evropské a světové. Jde o neocenitelnou práci pro každého, kdo se zajímá o dílo jednoho z nejvýznamnějších českých spisovatelů 20. století. Kniha je doplněna fotografickou přílohou, zachycujících Bohumila Hrabala v průběhu jeho života.

Chcete si přečíst knihu?Bohumil Hrabal:pokus o portrét ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pelán. Číst Bohumil Hrabal:pokus o portrét Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY