Devatenáct set osmdesát čtyři

Devatenáct set osmdesát čtyři - George Orwell | Dcparkrx.org

...niha, brožovaná, 316 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2014 (2 ... Devatenáct set osmdesát čtyři George Orwell od 207 Kč ... ... . vydání) Nicméně známe dějiny, které se prakticky pořád opakují, a není nemožné, že by se situace někdy mohla opakovat. Prakticky ani nevím jak pocity z Devatenáct set osmdesát čtyři vyjádřit. Naprosto zoufalý svět bez úniku, který vás donutí přemýšlet, jaké by to bylo a co je vůbec pravda. Devatenáct set osmdesát čtyři book. Read 64,765 reviews from the world's l ... Kniha Devatenáct set osmdesát čtyři - George Orwell ... ... . Devatenáct set osmdesát čtyři book. Read 64,765 reviews from the world's largest community for readers. Když George Orwell vydal v roce 1949 dystopický r... Devatenáct set osmdesát čtyři 398,-323,-Není dostupné Devatenáct set osmdesát čtyři Když George Orwell vydal v roce 1949 dystopický román Devatenáct set osmdesát čtyři, získala nejen anglická, ale i světová literatura dílo nadané neobyčejnou intelektuální vizí. Kniha: Devatenáct set osmdesát čtyři - George Orwell. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... 4 čtyři: 14 čtrnáct: 40 čtyřicet: 400 čtyři sta: 4 000 čtyři tisíce: 4 000 000 čtyři miliony: 5 pět: 15 patnáct: 50 padesát: ... 80 osmdesát: 800 osm set: ... 19 devatenáct: 90 devadesát: 900 devět set: 9 000 devět tisíc: Když George Orwell vydal v roce 1949 dystopický román Devatenáct set osmdesát čtyři, získala nejen anglická, ale i světová literatura dílo nadané neobyčejnou intelektuální vizí. Britská společnost žije v roce 1984 pod neprůstřelnou nadvládou všemocné... Devatenáct set osmdesát čtyři je naprostá literární klasika a jedna z nejlepšíc...

INFORMACE

AUTOR
George Orwell
DIMENZE
10,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Devatenáct set osmdesát čtyři.pdf

POPIS

Když George Orwell vydal v roce 1949 dystopický román Devatenáct set osmdesát čtyři, získala nejen anglická, ale i světová literatura dílo nadané neobyčejnou intelektuální vizí. Britská společnost žije v roce 1984 pod neprůstřelnou nadvládou všemocné Strany, hlavní hrdina Winston Smith se potácí ve všeobecné mizérii a zmůže se na jedinou formu odporu: vede si tajný podvratný deník. Naděje na změnu se mu naskytne, když se seznámí s mladou, vzpurnou Julií – nejprve oba pouze sní o boji proti systému, ale nakonec seberou odvahu a připojí se ke stínovému hnutí odporu. George Orwell přesně a pronikavě popisuje manipulaci, špiclování, tělesné mučení i psychický teror, které jsou všem totalitním režimům z podstaty vlastní. V osobní rovině se však dotýká také niternějších témat, jako je láska, důvěra a zrada, a v abstraktní rovině si klade filozofické otázky o povaze a poznání světa. Román Devatenáct set osmdesát čtyři vychází v novém překladu Petry Martínkové.

Chcete si přečíst knihu?Devatenáct set osmdesát čtyři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George Orwell. Číst Devatenáct set osmdesát čtyři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY