Léto s kotětem

Léto s kotětem - Liba Žambochova | Dcparkrx.org

...ovom kníhkupectve na Slovensku. Dům knihy ... PDF Léto s kotětem Prázdniny blbce číslo ... .cz > Comics shop > Dětské komiksy > Léto s kotětem. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Léto s kotětem. ŽAMBOCHOVÁ Liba. Info: Triton, 2015 (1.) - váz., 96 str. Ilustr. M. Vydrová. EAN: 9788073878825 ISBN: ... Objednávejte knihu Léto s kotětem v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Když začnete žít s kočkami, změní se váš život v neustálý boj - o křeslo, o jídlo, o gauč, někdy i o postel... Pokud však přibude ještě malé divo ... Léto s kotětem | KNIHCENTRUM.cz ... ... Pokud však přibude ještě malé divoké kotě a vy jste stejně malí kluci, znamená to spoustu těžkých povinností! Musíte čistit kočičí záchod a postarat ... Léto s kotětem, autor: Liba Žambochová, rok vydání: 2015. Antikvariát s více než 30 485 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace. LIBA ŽAMBOCHOVÁ: LÉTO S KOTĚTEM (galerie ilustrací je dole pod úvodním textem) Kapitola první První den To si přinesete domů hedvábné, nadýchané, malinké peříčko a chodíte kolem něj po špičkách, protože by se kotě mohlo • probudit • polekat • začít plakat! A všichni na něj nedočkavě nakukujete do přenosné bedýnky, kdypak se malé veličenstvo uráčí ... Léto s kotětem. Liba Žambochová. Když začnete žít s kočkami, změní se váš život v neustálý boj - o křeslo, o jídlo, o gauč, někdy i o postel... Léto s kotětem: Inka Potočová, Anna Magdalena Kosová, Barbora Žižková, Denisa Hlaváčková, Kateřina Moravcová, Josef Stuchlík, Mikuláš Holeček. Prázdniny blbce číslo : Hynek Heger, Eliška Hegerová, Klára Bruncková, Erika Hochmaulová Žáci naší školy ve středu 8. června předvedli dvojité listován...

INFORMACE

AUTOR
Liba Žambochova
DIMENZE
10,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Léto s kotětem.pdf

POPIS

Když začnete žít s kočkami, změní se váš život v neustálý boj – o křeslo, o jídlo, o gauč, někdy i o postel... Pokud však přibude ještě malé divoké kotě a vy jste stejně malí kluci, znamená to spoustu těžkých povinností! Musíte čistit kočičí záchod a postarat se, aby kotě čůralo do něj a ne do kufrů na dovolenou, případně do tátových triček. Také je třeba dávat pozor, abyste ho nezašlápli, aby neterorizovalo ostatní členy domácnosti a aby také alespoň někdy občas a trochu poslouchalo! Při tom všem zjistíte, proč kočky vidí ve tmě a vy ne, proč se nemají rády se psy, jak kočičí mámy stěhují svá koťátka a spoustu dalších užitečných informací.

Chcete si přečíst knihu?Léto s kotětem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liba Žambochova. Číst Léto s kotětem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY