Tady je ráj: Svědectví o životě v Severní Koreji

Tady je ráj: Svědectví o životě v Severní Koreji - Hjok Kang | Dcparkrx.org

...obě autorčiny puberty a mládí vypadalo s láskou, namlouváním a později i s manželstvím ... Tady je ráj - Svědectví o životě v Severní Koreji - Hjok ... ... . Rozhodně se od stránek jen tak neodtrhnete. Knihu u nás vydalo nakladatelství Ikar v roce 2016. Přeložila ji Hana Antonínová. Kdo má málo času doporučuji si ho najít - jde o jedno z nejděsivějších svědectví o komunismu jaké jsem kdy viděl! Žáci jsou oslovování "vážení soudruzi žáci", 21 min. - tajný nařizuje rodině jak se má chovat, 26 min. - pionýrský slib, 32 min. - novodobá ... Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji - Hjok ... ... . - tajný nařizuje rodině jak se má chovat, 26 min. - pionýrský slib, 32 min. - novodobá "Hitlerjugend", 37 min. - novinář se stává po dobu natáčení inženýrem v továrně, oficiálně se ... Filmový dokument, který je smutnou výpovědí o životě v zemi o níž se pro jistotu moc nemluví a když tak jen tak okrajově, abychom se moc "neušpinili". takových zemí je víc než dost a čím více takových dokumentů je, tím lépe. Život v Severní Koreji rozhodně není něco o co by jedinec stál, je mi líto hlavně těch ... Demicková Barbara - Není co závidět: Obyčejné životy v Severní Koreji Downer Lesley - Gejša / Kurtizána a samuraj / Most snov / Posledná konkubína Eiselt Bohumil - Diamantové hory ... Hjok Kang: Tady je ráj - Svědectví o životě v Severní Koreji Inzerát Svědectví fotoreportérů podzim 1989 v okrese Česká Lípa, cena 170Kč, od Very2010 na Sbazar.cz. Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji. - [10.5. 2020] Prodám knihu Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji - Hjok Kang....

INFORMACE

AUTOR
Hjok Kang
DIMENZE
6,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Tady je ráj: Svědectví o životě v Severní Koreji.pdf

POPIS

Otřesné svědectví o životě v komunistickém ráji, kde se naprosto zhroutila ekonomika a obyvatelé umírají hladem (při hladomoru v letech 1993–1994 zahynuly podle odhadu dva miliony lidí). Autor vypráví o unifikovaném bydlení, škole s krutými tresty, funkcionářském kastovnictví. Děsivé jsou jeho vzpomínky na hladomor, kdy se každý staral jen sám o sebe a mrtví zůstávali ležet celé hodiny na ulicích bez povšimnutí. Lidé vařili polévku ze stromové kůry, chytali krysy, docházelo dokonce ke kanibalismu. V roce 1988 se Hjokovi rodiče rozhodli uprchnout do Číny. Působivé svědectví o nelidském režimu.

Chcete si přečíst knihu?Tady je ráj: Svědectví o životě v Severní Koreji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hjok Kang. Číst Tady je ráj: Svědectví o životě v Severní Koreji Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY