Praktická numerologie: Zjistěte si, co vás čeká a jak žít

Praktická numerologie: Zjistěte si, co vás čeká a jak žít - Michelle Buchananová | Dcparkrx.org

...jakého čísla domu se nastěhovat, jak nejlépe pojmenovat ... Astrologie, numerologie, horosko ... ... Zjistěte si, co vás čeká a jak žít. BUCHANANOVÁ Michelle. Info: Euromedia Group - Ikar, 2015 (1.) - váz., 312 str. Z angl. přel. W. Dobrovská Název: Praktická numerologie - Zjistěte si, co vás čeká a jak žít. Originální název: The Numerology Guidebook. Autor: Michelle Buchananová. Překladatel: Wanda Dobrovská. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-249-2646-9. EAN: 9788024926469. Objednací kód:- Zjistěte si, co vás ... Praktická numerologie | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . EAN: 9788024926469. Objednací kód:- Zjistěte si, co vás čeká a jak žít. Přehledná příručka o numerologii nabízí podrobný rozpis jednotlivých čísel a jejich obecných vlastností: silné a slabé stránky, co se s číslem do života naučit, tipy na povolání, jak si vypočítat číslo životní cesty i číslo duše a mnoho dalšího. Praktická cvičení Reiki: Světové systémy Reiki v pr 66108846 Praktická numerologie: Zjistěte si, co vás čeká a jak žít Michelle Buchananová pdf Praktický judaismus: Rav Jisrael Meir Lau Rav Jisrael Meir Lau epub Zjistěte si, co vás čeká a jak žít Přehledná příručka o numerologii nabízí podrobný rozpis jednotlivých čísel a jejich obecných vlastností: silné a slabé stránky, co se s číslem do života naučit, tipy na povolání, jak si vypočítat číslo životní cesty i číslo duše a mnoho dalšího. Zapište si měsíc narození, den narození, poslední dvě číslice sledovaného roku a číslo týdne, v němž budete mít ve zkoumaném roce narozeniny. Například chcete zjistit, co vás čeká v roce 2022. Vaše datum narození je 29. května 1967. Rok, pro který provádíte předpověď, je rok 2022. Časopis Blesk pro že...

INFORMACE

AUTOR
Michelle Buchananová
DIMENZE
6,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Praktická numerologie: Zjistěte si, co vás čeká a jak žít.pdf

POPIS

Přehledná příručka o numerologii nabízí podrobný rozpis jednotlivých čísel a jejich obecných vlastností: silné a slabé stránky, co se s  číslem do života naučit, tipy na povolání, jak  si vypočítat číslo životní cesty i číslo duše a mnoho dalšího. Dává i další, praktické rady: například do jakého čísla domu se nastěhovat, jak nejlépe pojmenovat domácího mazlíčka, jaký je správný čas pro početí potomka nebo založení firmy.

Chcete si přečíst knihu?Praktická numerologie: Zjistěte si, co vás čeká a jak žít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michelle Buchananová. Číst Praktická numerologie: Zjistěte si, co vás čeká a jak žít Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY